Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Msn proxy ayarlarında sorun veriyor:(

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında atteleia tarafından paylaşıldı.

1. atteleia

atteleia Üye

Seviye:
    msn kullanıcı adım ve sifremi yazdıktan sonra oturum ac duğmesine basıyorum ve daaat diye bir hata veriyor.. Daha sonra sorun gidere tıklıyorum ve butun sekmeler yesil ancak proxy ayarlarında sarı ucgen icinde unlem isareti oluyor .. daha sonra ise Onar likine tıklıyorum ve
    karsıma sagıdaki uyarı cıkıyor
    Windows Live Messenger
    ---------------------------
    Internet Explorer tarayıcınız Internet'e bağlanamadığından Windows Live Messenger uygulamasında oturumunuzu açamıyoruz. Lütfen tarayıcınızın bağlantı yeteneğini denetleyin ve sonra Windows Live Messenger uygulamasında oturum açmayı yeniden deneyin.
    ---------------------------
    Tamam İptal

Tamamı tıklayıp kapatıyorum bu pencereyi ve ardından internet sağ tıklandıgında en altta ki özelikler çıkıyor karşıma,bağlantıalr sekmesinde .burda bi kac seyi degistirip yeniden deniyorum ama nafile:( Belki çok kolay bi çözümü var ama insan bilmeyince çözümü zor ...
    Ben düzeltemedim .. Yardım ederseniz sevinirim..

2. Önder Özdoğan

Önder Özdoğan Onursal Üye

Seviye:
    Modeminin markası nı bilmiyorum ama modemini bir resetle.sonra tekrar bir görüşelim Emre..;)

3. atteleia

atteleia Üye

Seviye:
    Yardımın için teşekkürler.modem e reset atmayı denemiştim ama olmamıştı, .şimdi birdaha denedim ama yine sorun aynı.. internet var ama bir türlü msne giremiyorum..mmodemin markası airties rt-102..

4. Önder Özdoğan

Önder Özdoğan Onursal Üye

Seviye:
    Hımmm..,:cool:

O zaman sistem saatini kontrol etmeni tavsiye ederim genelde bu hataların sistem saatinin yanlış olmasın dan kaynaldığı aşikar..(kontrol etti isen):rolleyes:

Sistemi 2 gün geri alırsın,hata verdiği günden sonraya..;):in:

5. atteleia

atteleia Üye

Seviye:
    Önder abicim dediğiniz gibi tarihlerin birbirine uymamaısndan kaynaklanıyormuşş...Benim bilgisayarın tarihi 1 ay önde gidiyordu düzelttim.. hiçbir sorun kalmadı..Yardımlarınız için çok teşekkür ederim ..MSN'de görüşmek üzere:D:D