Mp3 Playerı Kola Takmak

ygtdkc

Forum Demirbaşı
Tepki
259
Bisiklet
Mosso
Arkadaşlar Sony'nin 2gblık klasik mp3 playerından kullanıyorum.
Heryerde baktım ama kola takma aparatı bulamadım . Artık son çare paça bandını koluma takıp mp3 ü üstüne bantlayacağım :) Değişik öneriler bekliyorum. Biraz beyin fırtınasına ihtiyacım var :)
http://i47.tinypic.com/mc3uqw.jpg

Scudo

Levent_K

Forum Bağımlısı
Tepki
2.594
Bisiklet
Trek
Geniş bant şeklinde lastikler var, tuhafiyelerde bulunabilir, mp3 e göre dikiş makinesiyle çok güzel olur. Ben yaptım.
Geniş lastiklerden güzel paça bandıda oluyor. Koluna göre ayarlamak için çırt bantta dikebilirsin birleşim yerine.

• Beğen
Tepkiler: ygtdkc

ygtdkc

Forum Demirbaşı
Tepki
259
Bisiklet
Mosso
Bi fotoğrafını atabilirseniz çok makbule geçer ya kafamda canlandıramadım :)

ygtdkc

Forum Demirbaşı
Tepki
259
Bisiklet
Mosso
Sesi çok açmamak kaydıyla arabaların sesini duyabileceğimiz şekilde ayarlarsanız bi sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ya da sadece sağ kulağınıza da takabilirsiniz.
Bluetooth lu kulaklık yok bende ekstra masraf da yapmak istemiyorum. Elimdeki imkanları değerlendirmek en mantıklısı şu an :)

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
Linkdeki gibi bir şey arıyorsun. Geniş don lastikleri vardır, don lastiğine kumaştan cep yaptırıp linkdekine benzer bir şey yaptırabilirsin. Mahalle terzileri yaparlar.

(link)

• Beğen

murat beyaz

Daimi Üye
Tepki
152
MP3 player'ı taytın paçasından içeri sokuyor, kabloyu da formanın içinden geçirerek kulaklığı yakadan yukarı çıkarıyorum. Düğmeleri ezbere bildiğim için, taytın üstünden değiştiriyorum şarkıları. Terlemeden dolayı da bir sıkıntı olmadı henüz.

• Beğen
Tepki
27
Urban Tool adlı bir markanın spor için ürettiği çok özel çanta ve cep benzeri ekipmanlar var. Sizin aradığınız gibi strap adı altında bir ürünü de var.Tabi ürünler baya bir tuzlu haliyle fakat fikriniz olması için:

(link)

(link)

• Beğen

ygtdkc

Forum Demirbaşı
Tepki
259
Bisiklet
Mosso
Don lastiği mantıklı geldi terziye bi uğrayayım :)

Olcay S.

Üye
Tepki
37
Ben aşağıdaki ürünü kullanıyorum bisiklette çok kullanışlı.. Hem telefon görüşmelerimi yapıyorum, hem müzik dinliyorum, müzik kontrollerinide kulaklığın üzerindeki tuşlardan yapıyorum. Gayet işimi görüyor...

http://mcdn01.gittigidiyor.net/5255/tn30/52555905_tn30_3.jpg