Mp3 çalar

Resul Özbarlas

Aktif Üye
Tepki
42
Bisiklet
Salcano
Öncelikle konuyu yanlış bir yere açtıysam kusura bakmayın.Benim sorum gidona basit bir mp3 bağlasam acaba nasıl olur.Tabi şimdi bisiklet sürerken müzik dinlemek çok tehlikeli bunu biliyorum ancak yollarda tek başınıza kalınca insan bir boşluğa düşüyor.Zaten hayatta iki kulağıma da takmam kulaklığı.Tek kulakta az bir ses de dinlemeyi düşünüyorum.Acaba bu ürün işimi görür mü (Çok fazla bir para da vermek istemiyorum) (link)

Yardım ve öneriler için şimdiden teşekkürler :)

Scudo

Ali D.

Üye
Tepki
65
Bisiklet
b'Twin
telefondan kulaklıksız dinle bu işin şakası yok kardeşim

Tepki
43
Bisiklet
Ümit
genelde tek kulağıma takarım heke ki trafikteyken ama sahil kenarındayken hayat bana güzel :)

Milbert Hofen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.623
Bisiklet
Canyon
@Resul Özbarlas
Dahili hafızası olan ,küçükde olsa bir ekranı olan mp3 tavsiye ederim ama bu da iş görür.Bu marka çok güzel kulaklıklarım vardı. Çok memnundum.

Resul Özbarlas

Aktif Üye
Tepki
42
Bisiklet
Salcano
Bence tek kulakta ve düşük seviye bir ses de sorun yok.Birkaç kere denedim zaten acaba nasıl olur diye.Müzikten çok trafik sesi geliyor.Güvenlikten dolayı bir sorun varmış gibi gelmiyor bana.Ama yinede görüşleriniz ve uyarıları da sallamamazlık yapmıyorum

Eren T.

Üye
Tepki
8
ben perşembe akşamları turda gidon boynuna sony mp3 ümü bağlıyorum çubuk şeklinde dikdörgen parmaktan biraz kalın olanlardan kaymıycak kadar sıkı şekilde biri çalışmayan kulaklığın birini kesip tüm tur boyunca dinliyorum solk kulağımda son ses te hiç dışardaki sesle karışmıyor hiç kulağı yormuyor bazen şarkı duruyo farkında olmadan bikaç km gidiyorum arkadaşlarımla konuşurken bile çıkartma gereği duymuyorum tabi bunlar benim için geçerli

• Beğen
Tepkiler: Resul Özbarlas

Uğur Kırelli

Daimi Üye
Tepki
116
Bisiklet
Mosso
Trafik olmayan yerlerde dinlenebilir tabi ki ancak dikkati elden bırakmamak lazım. Ben de telefonu gidon çantasındayken müzik dinlemek için kullanıyorum bazen ancak ya takılıyor ya da bisikletten inerken unutuyorum bisiklete bağlı olduğunu,çat diye çekiyorum bir anda.Sana tavsiyem bu telefonları vs kolun üst tarafına bağlamak için lastikli bir bant gibi birşey kullanıyorlar.O tür birşey hem daha derli toplu durur hem de bisikletle aranda unutabileceğin bir bağlantı olmaz.

http://www.indirdik.com/products/3720/kol_bandi_1.png

Resul Özbarlas

Aktif Üye
Tepki
42
Bisiklet
Salcano
@Soner Közen

Sadece gezintilerimde bisiklet üzerinde kullanacağım için fazla bir fiyat da vermek istemiyorum.Evde fazladan 1 gb hafıza kartı vardı zaten.Eğer yetmez ise de telefonun hafıza kartını takarım diye düşünüyorum.Yine de iş görür mü sizce ?

@Uğur Kırelli

Güzel bir alete benziyor ama nerede bulabilirim hiç haberim yok :/

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.462
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Dostum sana bir akıl vereceğim bu aklı baban bile vermez onu bil, bu kıyağımıda unutma. Cep telefonunun bluetooth özelliği vardır sanırım. Kulaklıkla bisiklet sürmek başa bela bir iştir. Her türlü tehlikeye açıksındır. Onun yerine (link) işte bu şekilde görülen bluetooth hoperlörü al. Kancası var (ona başka bir şey diyorlar şimdi çıkaramadım.) Tak bisikletin uyar bir tarafına ses çıkışı bombastik, kütür kütür vede gümbür gümbür. (rms diyorlar normalden daha kuvvetli) hem kulaklıktan kurtulursun hemde bangır bangır müzik dinlersin. Ha tamamda telefonu nereye koyacağım diyorsan onun içinde akıl veririm merak etme.

Resul Özbarlas

Aktif Üye
Tepki
42
Bisiklet
Salcano
@mehmetsunu

Çok fazla para ve etrafımda gürültü saçarak gezmek de çok -tabiri caizse- kıroca.Öneriniz için çok teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: yusuf tunçer

Ali Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
145
@Resul Özbarlas

Ben kulaklık takıp başıma iş açacağıma kıro gibi takılmayı yeğlerim

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
Bende kablosuz kulaklik dusunuyorum telefondan direk dinlemek icin yada gidona mp3 baglayip ordan kulakliktansa daha iyi

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

adapolat

Forum Demirbaşı
Tepki
134
Bisiklet
Carraro
Bu tür ucuz ürünlere kaçmayın derim benzerini bende almıştım çok adi ve dayanıksız oluyorlar doğru dürüst ne şarkı çalıyor ne şarj dayanıyor ama tercih sizin ...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Resul Özbarlas

Bence kulaklık işi sakat siz en iyisi Aftershokz alın:in: (link)

Bilinen kulaklıklardan değil hatta kulaklık olduğu bile tartışılır. Çene kemiğini titreştirerek duymanızı sağlıyor. Edip abi kullanıyordu yanılmıyorsam ben daha almadım detaylı bilmiyorum..

kudretozbay

Forum Demirbaşı
Tepki
1.149
muzık dınlemeyı cok severı her tonu duymayı severım ıpod nano 2. nesıl 2 gb kullanıyorum ıphone 5 kulaklıgı ıle sonuc gayet basarılı ıkıncı el ıpod alın kesınlıkle pısman olmazsınız 10 tl lık bır mp3 ıle bence hıc muzık dınlemeyın daha ıyı sıfır ıphone 5 kulaklıgı 70 80 tl cıvarında ıkıncı el ıpod 50 60 tl cıvarında bulabılırsın eger ıkıncı el ıstemıyorsan sonynın kafaya gecırılen mp3 lerı var onlarında fıyatı 100 tl cıvarında akıllı bır telın varsa ıyı bır kulaklık alıp daha ucuza kapata bılırsın umarım yardımcı olabılmısımdır

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@kudretozbay
Mesele kaliteli müzik değil mesele trafikte güvenli sürüş. İphone kulaklığı tam kulak içi, taktığın zaman dışarıdan ses duymuyorsun. Ama eğer ki trafikte özellikle bisiklet sürerken müzik dinlenecekse Aftershokz tarzı kulaklıklardan alınmalı. Tam çene kemiğinin üst noktasına takıyorsunuz ve de aynı zamanda dışarıdaki sesleri dahi duyabiliyorsunuz.

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
@Mustafa T.

Evet kullanıyorum :)
Hem yaptığı iş hem de satış sonrası destek başarılı..

(link)