Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

MP3 çalar alacağım........

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Kemal Karakoç tarafından paylaşıldı.

1. Kemal Karakoç

Kemal Karakoç Yeni Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
  2. Emre Akcan

Emre Akcan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    yarın hafta sonu indirimiyle alırız :D

Kemal Karakoç bunu beğendi.
  3. Besim Yükselen

Besim Yükselen Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    günde 3 saati yollarda geçen bir adam olarak sanırım bişeyler biliyorum bu konu ile ilgili ürün çok kaliteli iyi bir ürün zaten sony logosu yeter :D
    öncelikle şuna karar vermelisin nerede ne için kullanacağım?(bisiklet gibi :D)
    eğer bayağı dinleyeceksen ve müzikle yatıp müzikle kalkıyorsan sana önerim radyoluları var ondan al çünkü biryerden sonra kendi şarkılarından sıkılacaksın bir de mesela ben dinlediğim her müziği yanımda olsun isterim yani mp3 çalarımda şuan gangam style da var ferdi tayfurda var rammstein'da var grup yorum da var :D o yüzden 2 yerine 4 gb(hatta daha fazla) alsan daha iyi olabilir...
    yok eğer sadece benimde olsun arada bir dinlerim diyorsan boşver sony'i daha ucuz birşeyler bak :D(tabi eğer ses kalitesi gibi bir takıntın yoksa)...

4. Kemal Karakoç

Kemal Karakoç Yeni Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    ben aslında ilk defa mp3 alıcam,ayrıca çok da kulaklık kullanmadım sayılır,ses kalitesi etkisini pek bilmiyorum ama iyi olmasını isterim tabi,bide sağlamlık yani beni 1-2sene götürecek bir mp3 istiyorum +(bana 2gb yeterli olur) :)

5. Berk Mercancı

Berk Mercancı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Raleigh-USA
    Seviye:
    Mp3 çalar güzel, bende geçen seneki modeli var; ama kulaklığı beş para etmez. En azından bi Creative EP-630 alırsan iyi olur. Eğer daha fazla çıkabilirsen Sennheiser Cx-200 Street II daha iyidir

6. Serden Us

Serden Us Onursal Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    Bu modelini kullanıyorum. Sony'i tavsiye ederim. Kulaklık da tatmin edici seviye ve kalitede ses veriyor. Frekans aralığı yeteri kadar geniş ve 16 ohm olması nedeniyle sesler 32 ohmluklara göre daha yüksek çıkıyor. Tabi daha iyi kulaklıkla daha iyi sonuç alınır şüphesiz. Ama kendi kulaklığı da pişman etmez. Yalnız benimkinde tek bir nokta var (muhtemelen baktığın modelde de var): o bass düğmesi işime yaramıyor. Niye? derseniz; manuel eq ayarı ile zaten o bass düğmesinin verdiği bastan daha fazla bas alabiliyorsunuz ve o düğmeye basınca eq devre dışı kalıyor. Ama buna rağmen öneririm.

7. Besim Yükselen

Besim Yükselen Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    bende 3-4 sene önce almıştım bunabenzer birmodeli biraz hor kullanmama rağmen çizik ve renk aşınması dışında hiç bir problemi yok yani 1-2 sene rahat gider diye düşünüyorum ama sanırım 4. kulaklığımdayım :D kulaklığın kurtuluşu yok abi kesin gider o bozulur

8. Kemal Karakoç

Kemal Karakoç Yeni Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    o zaman bu mp3 ü alıyorum,kulaklığını sevmessem onu da alacağım fiyat olarak 30-40tl çıkamam.Creative EP-630 dediniz bu fiyata alabileciğim en iyi bu mudur teşekkürler...

9. can akıncılar

can akıncılar Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
  10. Kemal Karakoç

Kemal Karakoç Yeni Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    sony daha çok hoşuma gitti hocam teşekkrürler :D

11. ozan erdem

ozan erdem Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    küçük kardeşim sağolsun bir kaç hafta önce bir tane kendisine bir tane de bana almıştı hediye olarak sony kalitesini zaten anlatmaya gerek yok şarj bitme süresi hayli yeterli estetik olarak da güzel bir ürün philips gogearlar da çok hoş onlara da bakabilirsiniz ( ayrıca creative ler de iyidir bilgilerinize ) şimdiden hayırlı olsun . . .

12. ersen t.

ersen t. Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Katılıyorum.Eş fiyat aralığında radyoluları var.

2004 yılından beri 3 ayrı mp3 player kullandım.2 tanesi kırıldı gitti o yüzden değiştirdim.Ses kalitesi için player'dan çok kulaklığa önem vermek gerek diye düşünüyorum.Kulak kepçesini kapatan yada kepçeye takılan kulaklıkları tavsiye ederim.Biraz büyüktür ama müzik dinleme keyfini katlar. Kulak sağlığı açısından da kulak içine takılanlar tavsiye edilmiyor.

13. Kemal Karakoç

Kemal Karakoç Yeni Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    İlgilenen herkese teşekkürler.SONY NWZB172B 2GB SİYAH aldım hazır vatan %25 indirimde iken 67tl ye geldi.Ses kalitesi hoşuma gitti,müzik çalar pek kullanmadıgımdan iyi kötü anlayacağımı sanmıyorum ama bana iyi geldi :D

14. Edip Dinçer

Edip Dinçer HTFU!

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Kulaklık konusunda Sennheiser öneririm.. Pahalıdır ama fiyatının karşılığını alırsınız..
    Sağlık açısından da bu kulaklıklar daha iyidir çünkü dışarıdan gelen sesi engellediği için sesi çok açmazsınız..
    Ayrıca dışarıya ses vermez, kimseyi rahatsız etmezsiniz..
    Veya bulabilirseniz SoundMagic E10 veya Brainwavz M2 alabilirsiniz..