Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

motosikletten bisiklete geçiş yapmak

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Erdem Musab tarafından paylaşıldı.

1. Erdem Musab

Erdem Musab Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    benim için iyi gelen bir eylem oldu bu. motosikleti de çok seviyorum ama bisiklet bir başka. çok kaliteli bir bisikletim yok anca idare ediyor beni fakat üstüne binip yokuş çıkmak ardından gelen yokuş aşağı kendini bırakış rüzgarı suratına yemek, serinlemek filan başka. motosikleti gerçekten seven arkadaşları tenzih ederim ancak motosiklet bende biraz özentilik çağrışımı yapıyor.

hani şu derili kıyafetler giyen dövmeli bandanalı abiler filan bana işin şov kısmı, etiket kısmı gibi geliyor. bir şeyi kıymetli kılan bence bir şey beklemeden yapmak. bisiklete bineyim de kilo vereyim diyen biri veya chopperıma binip iki tur atayım kızların aklını alayım ya da bmwmle bi yanlayayım da millet şoför görsün la diyen biri bence bindiği şeyi karşılıklı seviyordur. kafası başka yerlerdedir.

seviyorsan içinden geliyorsa binersin. seni bisiklet zayıflatıp göbeksiz biri yapar belki ama bunun peşinde değilim ben küçüklüğümden beri alabildiğine ağaçlık toz toprak dağlık yerlere meraklıydım ve beni oralara en hissedebileceğim şekilde iki şey götürebilir: biri ayaklarım (yürüyerek) diğeri de bisiklet :) her metreyi görerek duyarak koklayarak. :) bisikleti seviyorum :)

mehmetsunu, Barış Şen ve enes savaş bunu beğendi.
  2. Ahmet Ayaz

Ahmet Ayaz Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    motosiklet hiç kullanmadım, yorum yapmam doğru olmaz ama bisikletle ilk kez 20 km yol yaptığımda vay be nerelere kadar gittim demiştim. motosikletle bunu kendinize mal etmeniz biraz zor. o nedenle bisikletin yerini hiçbir araç tutamaz benim için.

enes savaş bunu beğendi.
  3. MehmetAliB.

MehmetAliB. VivaVelo

Seviye:
    imzamdaki motosikleti ve bisikletleri kullanıyorum.
    her ikisinin de yerleri ayrı.