Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

motorsikletyedekparcaci.net güvenilir mi?

Konu, 'Alışverişle İlgili Genel Konular' kısmında emir yakup bulut tarafından paylaşıldı.

1. emir yakup bulut

emir yakup bulut Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    bir iç lastiğe 15 tl veremem beyler, burda 700*32 -35 boyutundaki iç lastik araba siboplu 5.50 ,presta siboplu ise 6.50 tl...telefon açtım az önce fakat geç olduğu için dükkanı kapatmışlar sanırım, sitenin tasarımı biraz dandik ve demode, yani sunum berbat fakat fiyat iyi, evet sizlere soruyorum burdan alış-veriş yapmış ve memnun kalmış olanınız var mıdır?

2. Kaang96

Kaang96 Aktif Üye

Adı:
    Kaan
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
  3. sspl

sspl 8240 Km'de Kısa Bir ara

Adı:
    Emre
    Seviye:
    @emir yakup bulut Arkadaşım sen piazzaya bir uğra, decathlon'da lastiğin tanesi 7 lira :)

4. emir yakup bulut

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    @sspl biliyorum fakat ben o 7 liralık iç lastiklerden kullandım fakat memnun kalmadım sık patlıyor, yama tutmuyor, dekatlonu ziyaret edersen bu şekilde düşünen çok kişi bulunduğunu göreceksiniz

5. Kaang96

Kaang96 Aktif Üye

Adı:
    Kaan
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Yol bisikletiyle ayda 1 defa filan patlatıyorum, yama tutmadığı doğru zaten bu iç lastiğe yama yapmak biraz saçma.Kullan at mantığı ile alınmalı.Alcağınız lastikte bundan iyi değildir emin olun :)

trainspotting35 bunu beğendi.
  6. sspl

sspl 8240 Km'de Kısa Bir ara

Adı:
    Emre
    Seviye:
    @emir yakup bulut diğerlerinin pahalı olma sebeplerini yazmışsınız zaten :) lastiğin sık patlamasının sebebini iç lastikden önce dış lastikten sormalısınız.

7. Erdal YILMAZ

Erdal YILMAZ Onursal Üye

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    İç lastiğin kalitesi, en az dış lastik kadar önemlidir. Ucuz diye alınan lastikler uzun süre patlamadı diye, bu lastiğin kaliteli olduğu anlamına gelmiyor.

Decathlon'da çifti 10-15tl'sına satılan lastiklerden çok bir şey beklemeyin. Şişirirken bile patlayan, kalitesi düşük lastiklerdir.

Yılan ısırığı denilen olayı sık sık yaşayanlar, cam olmadığı halde en ufak dış etken nedeniyle lastik patlatanlar, çok değil tanesi 15tl'sına yurt dışı sitelerde satılan, Continental iç lastiklere baksın diyorum.

8. emir yakup bulut

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    söz konusu siteyi aradım ve tahmin ettiğim üzere ellerinde yokmuş, böylece uygun fiyata iç lastik alma hayalim suya düştü.Wigıl da 2.07 dolara 700*23 iç lastik var fakat kargoyu ücretsiz yapmak için 67 dolarlık alışveriş yapmak gerekiyor.