Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Motoplus Motosiklet & Bisiklet Fuarı 25-28 Şubat

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Evrim Ergin tarafından paylaşıldı.

1. Evrim Ergin

Evrim Ergin Üye

Seviye:
    2010 yılı Motosiklet ve Bisiklet Sezonu 25 Şubat'ta MotoPlus fuarı ile birlikte açılacak.

Motosiklet ve bisiklet tutkunları, 25 - 28 Şubat 2010 tarihleri arasında, Türkiye'nin en kapsamlı fuarı Motoplus Fuarı'nda buluşuyor.

2010 yılı motosiklet ve bisiklet sezonun açılışı, MOTED'in de desteğiyle düzenlenecek olan Motoplus Fuarı'nda gerçekleşecek.

Motosiklet, bisiklet klüplerinin ve derneklerinin de katkıda bulunduğu fuar, Dünya Fuar Yapım Ltd. Şti. tarafından 25 - 28 Şubat 2010 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezin'de düzenlenecek. Fuarda motosiklet ve bisikletlerin yanı sıra kasklar, sürücü giysileri, gözlükler, montlar, eldivenler, botlar, çizmeler, lastikler, modifiye ve performans kitleri, özel yağlar ve katkı maddeleri dahil, pek çok aksesuar ve ekipman sergilenecek.

Türkiye'nin Motosiklet ve Bisiklet Fuarı MotoPlus, özel gösterileri, eğitim seminerleri, özel çekilişleri ile yine çok renkli geçecek.

http://www.motoplus.org

2. tolga koc

tolga koc Kıdemli Üye

Seviye:
    bilgilendirme için teşekkürler

Evrim Ergin bunu beğendi.
  3. Semih DORU

Semih DORU Kıdemli Üye

Seviye:
    paylaşımlarınız içi tşkler.

4. emre güven

emre güven Kıdemli Üye

Seviye:
    haber verdiginiz icin teşekkür ederim.bende araştırıyordum ne zmn ne zaman diye.2sene önce gitmişrim motor fuarına.cok zevkliydi ama.bu yıl tekrar gitcem kesin.2010 model bisikletleride göreyim bi:) bu arada gittim fuardan cep telefonuyla resimler cekmiştim,sizlerle paylaşmak istedim :)

http://picasaweb.google.com.tr/emrerap4/Motorr?authkey=Gv1sRgCKPLODOQ#

Saygılarımla mc_emre

5. Onur Berberci

Onur Berberci Bisikletkolik

Seviye:
    Merhaba bilgilendirme için teşekkürler. Siteye bir göz attım ama hiç bisiklet firması göremedim acaba gözümdenmi kaçtı yoksa hiç yokmu gerçekten?

Evrim Ergin ve kizak bunu beğendi.
  6. Evrim Ergin

Evrim Ergin Üye

Seviye:
    açıkcası fuarın adında bisiklet geçtiği için paylaştım ama sanırım bisiklet firmaları pek ilgi göstermiyorlar fuara.. siz de göremediyseniz firma ismi, büyük ihtimalle kimse olmaz.
    yine de bisikletseverler belki motosiklet de severler diye paylaştım :)

7. Tolga Ayla

Tolga Ayla Onursal Üye

Seviye:
    Geçen yıl en büyük bisiklet standı Delta'nındı.. Küçük yarışmalar düzenleyip güzel hediyeler verdiler. Bunun dışında Bisikletliler Derneğinin ve Bakırköy'deki Metin bisikletinin satış standıda vardı. İndirimli ürünler alabilmiştim.

Motosiklet standlarında (ilk günden gitmek şartıyla) ucuz ve kaliteli yağmurluk ve gözlükler bulabilmiştim.

İyi gösterilerde oluyo.. Tavsiye gidin..

8. Cebrail ŞEKER

Cebrail ŞEKER Forum Demirbaşı

Seviye:
    CNR daki bu fuara giden varmı?

9. Kemal Caner

Kemal Caner Forum Bağımlısı

Seviye:
    Ben bugün CNR'daki yani Dünta Ticaret Merkezi'ndeki furara gitttim. Gitmez olaydım. Tek kelimeyele rezaletti. Sadece ve sadece motosikletler üzerine kurulmuş bir fuar. Yüzlerce stand yada dükkan ne diyorsanız artık vardı sadece tam bisiklet üzerine 1 tek stand vardı. Motosikletlere de bakarım diyorsanız siz bilirsiniz. Ama bisiklet için gidecekseniz tam hayal kırıklığına uğrarsınız bir de benim gibi enayice para vermiş olusunuz. Bilgilerinize sunulur.

bicylerace bunu beğendi.
  10. bicylerace

bicylerace Kıdemli Üye

Seviye:
    Motoplus'a bisiklet için gitmeyin hayal kırıklığı yaşarsınız,geçen sene gitmiştim sadece yerel bir bisiklet klubü vardı. Motoshow da iptal olmuş yeterli katılım sağlanamadığından. Bisiklet için 2010 yılı fuarsız geçeceğe benzer.:mad:

11. KerimBulut

KerimBulut Kıdemli Üye

Seviye:

Bende gitmeyi düşünüyordum gidenlerin demesine göre hayal kırıklıgı olacakmış bende kesinlikle gitmeyecem. Paranıza yazık olur.

12. Cem Şentin

Cem Şentin Bisikletkolik

Seviye:
    Eğer dediğin doğruysa bu resmen rezalet. Bu nedenle gitmekten vazgeçtim. Delta, Salcano, Sedona gibi önemli firmalar burada stand açmamış, meydanı yalnız Bisikletliler Derneği'ne bırakmışsa bana tek kelimeyle yazıklar olsun demek düşer. Bir motosikletliler kadar olamadık !

13. Zeki Günaydın

Zeki Günaydın Forum Bağımlısı

Seviye:
    yazılanlar geçen yıla (2010 fuarı) ait. bu yılki organizasyondan bahseden olmamış sanırım. varmı giden?

14. Cem Şentin

Cem Şentin Bisikletkolik

Seviye:
    Bildiğim kadarıyla Aslı (Sedona'nın üreticisi), Ümit, Salko (Salcano'nun üreticisi), Arzu Bisiklet firmalarıyla, Bisikletliler Derneği, İstanbul Bisiklet Ve Motosiklet İhtisas Kulübü Derneği bu fuarda bisikleti temsil ediyor. Keşke fuarda normale göre indirimle satış olsaydı ve daha fazla bisiklet firması stand açsa gelebilirdim

15. Mustafa Acar

Mustafa Acar Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Sırf bu fuar yüzünden internet üzerinden maşa yağı aldığım bir site ki iddialarına göre türkiyenin en büyük motosiklet parçası satan net sitesi imiş ki yalan..

pazar gecesi havale yapıldı. pazartesi form doldurulup bilgilendirildi.salı arandı ve kargomun salı çıkacağı söylendi. perşembe arandı ve fuar bahane edilip geçikme yaşandığını söylendi. cuma kargoya verilecek dendi kargoya verilmemiş..:S:S:S site ismi vermek ayıp olmasa yasak olmasa walaha verecem ismini kimse muhatab olmasın..bahaneye bakın yaw fuarımız var sizinle uğraşamayıs..:S:S:S rezillikti resmen..:S..yarın arayıp siperişi iptal ettireceğim ...

sırf bu fuar ile alakası olduğu için yazdım kirlilik yarattıysa silinebilinir...:S

16. naz34

naz34 Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:

Sevgili kardeşim
    fuar ile ilgili başka bir konu başlığı daha var...

Fuar Var.. Bisiklet - Motosiklet 24-27 Şubat 2011 konu başlığı altında " fatihbay" isimli kullanıcı fuara gitmiş ve yorumlamış..
    Ben onun yazısını buraya kopi. yapmak istemedim..O konuya bakıp, bilgilenebilirsin.......................
    .