MotoGP şampiyonu Nicky Hayden hayatını kaybetti

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
(link)

2006 MotoGP şampiyonu, şu an WSBK'ta yarışan Nicky Hayden geçen hafta bisiklet sürerken araba çarpması sonucu komaya girmişti. Maalesef bugün hayatını kaybetmiş :( Mike Hall'den sonra bisiklet üstünde hayatını kaybeden, tanıdığım ikinci kişi. Hem ülkemizde hem dünyada bisiklet kazalarıyla ilgili çok fazla haber görüyorum şu sıralar. Dikkat ediyorum sürücülerin yarısı araç kullanırken ellerinde telefonla ilgileniyor. İtalyan bir bisikletçi facebookta konuyla ilgili şöyle bir yorum yapmış: Unfortunately this has been happening here in Italy more often. Plenty of reckless and impatient drivers with no regards to others safety. Always ride safe and to always watch your back when cycling in the traffic filled roadways.
Bisiklet sürerken her zaman tetikte olalım, olan bize oluyor:(

Scudo

halil halil

Forum Bağımlısı
Tepki
1.564
100bin km motosiklet geçmişim var. 50binkm ye yakın bisiklet sürmüşümdür.

açık ve net söylüyorum
bisiklet daha tehlikeli

fury_x

Üye
Tepki
5
İsim
Onur Şahin
Bisiklet
Carraro
350 kph hız ile yıllarca ölümle dans etti ancak bisiklet sürerken öldü. Sabah sabah çok üzücü bir haber. Huzur içinde yat şampiyon.

• Beğen
Tepkiler: Rocketman

Cenk Akbulut

Daimi Üye
Tepki
255
Bisiklet
b'Twin
Ben de dün gördüm haberi ve çok üzüldüm.

Bizde şöyle, orada böyle değil işte dünyanın her yerinde bisiklet kazaları oluyor ve olan da maalesef bisikletin üzerindeki cana oluyor çoğu zaman.