Motobike Fuarından İzlenimler

Tepki
17
Bisiklet
Scott
merhaba,

bugün saat 10:00 itibari ile CNR motobike fuarındaydım. Yeni geldim ve hemen izlenimlerimi paylaşmak istedim.

Bir kere Fuar ziyaret etmeye kesinlikle değmez.

Trek, specialized, scott, cannondale vs gibi markalar yok. Belli ki ne işimiz var demişler.

sedona, corratec, ümit, ktm, kron, salcano, bianchi ,kawasaki, fuji ,lapierre gibi markaları görebilirsiniz sadece.

sadece en başa bir adet cervelo full karbon bir bisiklet koymuşlar.

bisiklet değil de motosiklet alacaklar gidebilirler. vade farksız 36 ay taksit yapıyorlar motosikletlere.

sadece fuji ve ktm nin bir kaç modelinde fuar indirimi gördüm.

sedonalar internetteki fiyatları ile aynı.

Fuarların klasiği haline gelmiş, motosiklet üstündeki kızları videoya alma, telefonla çekip face de paylaşma, kızla yalvar yakar yanyana fotoğraf çektirebilme mücadelesi ezikliği yine fuarın olmazsa olmazıydı.

Ekipman için gidecekler için tatmin edici olabilir sadece. çok güzel heybeler, kasklar vardı.

ama bir daha kesinlikle gitmem.

Scudo

Levent_K

Forum Bağımlısı
Tepki
2.594
Bisiklet
Trek
Ayaklı bisiklet pompası gördünüz mü?

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Fiyatlar piyasa gibiymiş, indirimde birşey yokmuş... Bugün giden bir arkadaşım söyledi

Osman D.

Forum Bağımlısı
Tepki
261
Bisiklet
Cube
Bilgi için teşekkürler ben de gidemeyeceğim için biraz üzülmüştüm ama moralim yerine geldi :D

Orodyn

Üye
Tepki
5
Ben de fuardan yeni döndüm. Aksesuar alma hayali ile gitmiştim ama aradığım şeyleri bulamadım. Sadece Aslı Bisiklet alt kata açtığı standa aksesuarlar getirmiş. Dönüşte bakarım diye es geçtim fakat acele işim çıktığı için oraya da uğrayamadım tekrardan. Kron yeni kadrolarını güzel yapmış. O dikkatimi çekti. Genel olarak motosiklet ağırlıklı idi. Bisiklet amaçlı gidecekler pek bir şey beklemesinler. Ayrıca fiyatlarda bariz bir artış dikkatimi çekti.

Okan.Y

Üye
Tepki
1
Bisiklet
Sedona
arkadaşlar fuardan bisiklet alınabiliyor mu ? yoksa orda beğenip başka bisikletçiden mi gidip almak zorundayız?

bülent samsunlu

Forum Demirbaşı
Tepki
663
İsim
Bülent SAMSUNLU
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
bugün fuardaydım ne bisiklet ne ekipman hiçbirşey alınmaz,fiyatlar inanın dışarıda daha ucuz..Zaten bisiklet değil motorsiklet fuarı olmuş....

Tepki
17
Bisiklet
Scott
@Okan.Y

fuardan bisiklet alabilirsiniz. bazı firmalar kredi kartına 10 taksit yapıyorlardı.

ama hiç iş bilen güler yüzlü kimseye rastlamadım.

işin ehli bir bayiden alsanız daha iyi olur.

Tepki
17
Bisiklet
Scott
bir de ilgimi çeken şey; sedonalarla meridalar beraber sergileniyordu. aynı kübik içindeydiler. meridayla sedona aynı bisiklet gibi ben fark göremedim.

Tepki
14
Bende dün gittim fuara gitmeye gerek yokmuş.Zaman kaybı olarak gördüm diyebilirim..Cervelo full karbon görmeye değerdi ama :)

Okan.Y

Üye
Tepki
1
Bisiklet
Sedona
@Erkan Dilek

cevabınız için teşekkür ederim gerçekten çok yardımcı oldunuz :) nihat bisikletin sayfasına yazdığımda fuardan satış olmayacağını söylemişlerdi! :mad: keşke dürüst olsalarmış.

Osman Selman

Forum Demirbaşı
Tepki
405
giriş ücretli mi acaba ?

aksesuar için gitmeyi düşünüyorum bugün ama 20 tl vermek istemiyorum .. onun yerine decathlona giderim daha iyi diye düşündüm..

• Beğen
Tepkiler: KuzuBoyz
Tepki
17
Bisiklet
Scott
@Osman Selman

giriş ücreti 10 tl. uzaksanız oraya bir de yol parası vereceksiniz.
hiç gerek yok bence, yakın olan bir bayii den ihtiyaçlarınızı temin etmek çok daha mantıklı. üstelik fuar diye ucuz filan da değil.

Ogulcandaan

Daimi Üye
Tepki
192
Bisiklet
Merida
Bisiklet için gittiğime değmedi. fakat meyvesi de motosikletlerdi. Motosiklet ekipmanlarında bazı standlarda %50 ye kadar indirim vardı. Ben de kendime şirin babalı bir rüzgarlık aldım. :D

Yüksel K.

Üye
Tepki
8
Arkadaşlar.Aslı bisiklet Dahon bisiklet getirmiş mi?Yarın ona göre gideceğim.Bİlgi verirseniz sevinirim.

Ogulcandaan

Daimi Üye
Tepki
192
Bisiklet
Merida
@Yüksel K.

Hayır ben Dahon göremedim.
Bu arada konuyu açan arkadaşa bir bilgilendirme; Fuar CNR da değil İFM binasında. Yanlışlıkla bot show ya da ayakkabı fuarına girmeyesiniz :D

Yüksel K.

Üye
Tepki
8
@ogulcanislim
Bilgilendirme için teşekkür ederim.

Tepki
17
Okan bey iyi aksamlar ben fuarda satis olmayacak demedim sedonanin kendi standindan satisi olmayacak dedim.Bisiklet bayileri kendi standlarinda satis yapabilirler.Bize sedonanin kendi standinda satis yapmayacagi bilgisi geldi eger yanlis bilgilendirdiysem kusura bakmayin.

• Beğen
Tepkiler: Serdar Unalan
Tepki
34
Bu durumda bisiklet firmaları seneye kendi fuarlarını düzenlesinler ,belki daha çok ilgi çeker...Zira genel kanı bu sene fuarın bisiklet bakımından sönük geçtiği gibi..

Tepki
17
Bisiklet
Scott
@ogulcanislim

Arkadaşım, sanki Fuar tüyapta demişim gibi yorum yapmışsın.
Ayrıca o alanın tamamı CNR EXPO diye geçer. IFM orada bir binadır sadece. CNR dediğin bir bina değil yani anladın mı?
Kimse yanlışlıkla başka fuarlara gitmez, ihtimal yok, çünkü 50 tane bilgilendirme panosu koymuşlar hayvan gibi. kimse hiç bir sıkıntı yaşamaz.
bilgilendirmen için teşekkürler ama gereksiz olmuş