Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Moto_Cross / Offroad / Enduro

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında bisikletci tarafından paylaşıldı.

1. bisikletci

bisikletci Bisikletkolik

Seviye:
    Arkadaşlar merhaba,

Aranızda hem bisiklet sporu ile ilgilenen hemde hobi ya da spor olarak motorsiklete ilgi duyanınız var mı ? Ben yaklaşık 7 sene dağ bisikleti kullandım ve bu benim için spordan daha cok bir hobiye dönüştü. Şu sıralar yine bir orta-üst seviye dag bisikleti alıp o hobime kaldığım yerden devam edeceğim lakin ;

Aynı zamanda birde enduro / Offroad cross motoru almak istiyorum. Sanıyorum tepe inişleri yapan arkadaşlarımız (Bende dahil bisikletle atlama zıplama çok yapardık) motocross a sıcak bakarlar.

Örneğin almak istediğim ama bir türlü karar vermeedigim iki model var,

Yamaha WR125R ve Honda CRF250L ; 125cc ya da 250 cc beni o kadar ilk etapta endişelendirmiyor. Bu iki motorda sele yükseklikleri yamaha sele yüksekliği 930mm Honda ise 875mm Honda daha alçak olması ile boyum 1,72 ayaklarım yere değebilir diye düşünüyorum. Ama yamaha da değmeyecek.

bu iki motordan kullanan varsa yorumlarınızı almak isterim.

2. atta

atta Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bu forumda bu konuda pek iyi cevaplar alabileceğinizi sanmıyorum. motosiklet.net forumunda konu açarsanız çok daha iyi cevaplar alırsınız. Bu arada öyle bir motosiklet alıp da Kask Dizlik korumalı yelek vs. gibi koruma ekipmanlarını almayı asla ihmal etmeyin! Zaten o forumda konu açarsanız arkadaşlar kesinlikle o konularda da yardımcı olacaktır. İyi günler...

bisikletci bunu beğendi.
  3. bisikletci

bisikletci Bisikletkolik

Seviye:
    Üyeyim o foruma ve bilimum moto forumlarına, gerekli cevapları oradan aldım lakin uzun süredir üye olduğumdan burası bana daha çok güven veriyor, buradan gelecek fikirler bilgiler benim için daha ön planda olacaktır.

Teşekkürler,