Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mosso'mun son hali...

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında Ahmet Faruk Eğit tarafından paylaşıldı.

1. Ahmet Faruk Eğit

Ahmet Faruk Eğit Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar. 21 ekimde almis oldugum ve 700 km devirdigim, Mosso 771 smv için forumda resimli inceleme konusu acmistim. Bisikleti aldigim gun ve su andaki haline yönelik birkac resmi sizinle paylasmak istedim. Iyi forumlar
    ilk hali
    Son hali

2. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    700C lastikli model sanırım bu, şehir/tur bisikleti sınıfında. Son olarak o maşadan kurtulup iyi bir karbon düz maşaya geçerseniz, efsane olur kanımca. :) O jantlar ve lastiklere maşa pek iyi gitmemiş bence. Genel olarak hoş, güle güle kullanın.

3. Ahmet Faruk Eğit

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Orjinal lastikleri 700x40 hocam. Trekking model bi bisiklet. Su anda 700x28 lastik takili. Düz masali modeli de mevcuttu ancak istemeye istemeye bunu aldim. Yazlari gittiğimiz köyün yollari maalesef düz maşa keyfini kaciran cinsten. Ilerde bir de mtb alma planim var. O zaman carbon degil de, kaliteli bir aliminyum düz masaya geçerim

Soner Közen bunu beğendi.
  4. UtkuSener

UtkuSener Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    bende kendi mossomun son hali diye konu açmak istiyorum ama lastik,pedal ve gidona 250-300 lira para sıkışmış onları çıkartınca bende boy gösteririm :D güle güle pedalla ;)

5. Soner Közen

Soner Közen Sorunsuz üye

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Çok güzel olmuş.Bisikletiniz uzun ve keyifli turlara hazır artık.

6. Ahmet Faruk Eğit

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Kabaca bisikletin kendisi haric harcadigim ivir zivir ve guvenlik malzemelerini bi hesapladim, 760 lira gibi bi meblag cikti Utkucum. Dur bakalim daha ne harcamalar yapacaz :)
    Cok tesekkurler hocam. Yaza doğru Ankara-Adana yapma planim var. Günlük 100 km civari sorunsuz cevirebiliyorum ufak molalarla. Kismet diyelim