mosso yol bisikleti

ikan yüzgeçgölü

Daimi Üye
Tepki
110
Bisiklet
Lapierre
Merhaba arkadaşlar
Ben uzun süredir mtb kullanan bir kardeşinizim
Ve çok uzun süredir de yol bisikletlerine hastayım
Yazın gelmesiyle beraber kesinlikle yol bisikletine geçicem.
Fiyatlar,modeller ve markalar arasında araştırma yaparken

Mosso'nun 772 RACE 105 modelini keşfettim.
Bu bisikletin fiyatı diğer 105 donanımlı bisikletlere göre çok çok iyi.
Bu nedeni ne olabilir?
Diğer bir sorum ise direk kaliteli bir yol bisikleti (scott.focus.cube.vs) ile mi başlayayim.Yoksa 2.el bütçemi sarsmicak bir sedona 611 gibi basit donanımlı bir yol bisikleti ile başlayıp kendimi iyice geliştirince kaliteli bir yol bisikleti mi alim.

Tavsiyeleriniz benim için çok önemli

Teşekkürler

http://www.mossobisiklet.com/urun-detaylari.asp?id=32

Kullananlar tavsiye eder mi

Scudo

Ergun Yavuz

Daimi Üye
Tepki
73
Bisiklet
Salcano
Vites sistemi satıyor mosso resmen ben 5 kuruş vermem her şeye kendi parçasını koymuş. Bütçene bağlı olarak eğer alabiliyorsan focus bak bence :)

UtkuSener

Forum Demirbaşı
Tepki
678
Bisiklet
Trek
mosso full 105 set (fren-vites koları,frenler,aktarıcılar,göbekler,aynakol,zincir,ruble) fiyatına bisiklet veriyor. ben 722-105 kullanıyorum şimdiye kadar yaptığım 3 değişiklik var rs-10 jant seti, continental ultra rece lastikler ve en ucuzundan ritchey gidon. çıkarttığım parçaları sattım değiştirdim derken 2.300 tl ye bisikleti toparlamış oldum. eğer ki sele borusunda ritchey yazması senin için önemliyse bu bisikleti alma :D fiyat performans açısından benim gördüğüm en güzel model salcano xrs 030 tiagra tabi hala piyasada bulunur mu bilemem

sanırım 722 bisiklet hakkındaki en detaylı başlık benim yazdığım başlıktır yinede forumda 1-2 konu daha var
benim incelemem için (link)