Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mosso Slx hakkında

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında H.Efe Sönmez tarafından paylaşıldı.

1. H.Efe Sönmez

H.Efe Sönmez Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Arkadaşlar merhabalar uzun süredir mtb arayışı içerisindeyim. Uzun aramalar sonucunda bana uygun gelen Mosso Slx bisikleti düşünüyorum. http://www.mossobisiklet.com/urun-detaylari.asp?id=24 , arkadaşlar kadro: http://www.thaimtb.com/forum/viewtopic.php?t=366407&f=345 680 xc ikisinin bir farkı var mı? Mosso'nun kadro konusunda çok iyi olduğunu söylüyorlar ama doğruluğu aşina.Aynı zamanda donanımda uygun geldi full Slx,Epicon x2 maşa... Sizce bu bisiklet bu fiyatı hak eder mi? Fiyat konusuna değinmişken adam liste fiyatı olan 2700 tl den satışı yaptığını söyledi ben nakit ödeyeceğim için bana 2300 tl ye inebileceğini söyledi yine de temkinli yaklaşıyorum normalde bu bisiklet daha mı ucuz ... aklımda deli sorular :D Bir fikir ya da öneriniz varsa buyrun söyleyin malum hafta sonu ona göre alayım veya almayayım. Teşekkürler...

2. Machete01

Machete01 Misafir

Üstünde ki donanım Shimano'nun M660 serisi ve oldukça eski. Yanılmıyorsam 2009 senesinin grup seti. 5 yıllık donanıma sahip bisiklete 2.300 TL vermeni önermem.

3. H.Efe Sönmez

H.Efe Sönmez Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Satan eleman bana geçen senenin modeli demişti. Peki önerebileceğiniz başka bisiklet var mı?

4. can akıncılar

can akıncılar Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
  5. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Merhabalar, Her iki kadro da aynı özelliklerde olduğu fark göremiyorum. Üstündeki donanıma aldanıp bu bisiklet'i almak yanlış olur, çekinceniz isabetli olmuş. Belirlediğiniz bütçe doğrultusunda 2013-2014 model bisiklet'ler alabilirsiniz.
    Size önerim bütçenize göre 2014 model ve kadro kalitesi, yüksek donanım özellikleri olan bir bisiklet olacak.
    SALCANO İGMAN SLX 26

6. H.Efe Sönmez

H.Efe Sönmez Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Önerin için sağol zaten diğer insiyatifim buydu yalnız ön aktarıcılar,vites kolları ve sanırım göbekler slx olmadığı için Mosso'ya daha çok odaklandım zaten eğer Mosso'yu almassam kararım Salcano'dan yana olacak. Yorum yaptığın için teşekkürler.

Sağolun, epicon x2 deki yumuşaklığı bu maşa da gösterir mi?

7. H.Efe Sönmez

H.Efe Sönmez Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Başka önerisi olan yok mu arkadaşlar?

8. avanak_abdi

avanak_abdi Bisikletkolik

Adı:
    Cemali Avcı
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    salcano assos 50 slx

http://www.salcano.com/bisiklet.php?cesit=3&sira=21

kısmetse mart sonu alacağım. ali beyle daha önce konuşmuştum açtığı konusunda. Kendisi memnun. Trek marka (3*9 deore) bisikletten geçiş yapmış ve gayet memnun olduğunu belirtmişti. çanakkale'den bir arkadaşla da konuştum. kendisinde de assos 50 slx var. gayet memnun. eşine almış. hatta ilk etapta cube istiyormuş. kadro kalitesinden de memnun olduğunu belirtti.

9. H.Efe Sönmez

H.Efe Sönmez Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Yorum için teşekkürler yalnız bütçem 2300 assos'u bu kadar indirirler mi nakitle?

10. avanak_abdi

avanak_abdi Bisikletkolik

Adı:
    Cemali Avcı
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    kanaatimce inerler.

11. Aykut asil

Aykut asil Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Bence Salcano IGMAN slx; Arka akraticisi dışında hıcbiyeri slx degil. bence IGMAN deore denmeli buna
    mosso slx ise gobegine kadar SLX arka aktarici yeni tip slx diye Ayni fiyatta olamazlar
    nitekim nihat bisiklette IGMAN slx modeline 1999 tl demişler mosso slx ise 2400

Bence Salcano IGMAN slx; Arka akraticisi dışında hıcbiyeri slx degil. bence IGMAN deore denmeli buna
    mosso slx ise gobegine kadar SLX arka aktarici yeni tip slx diye Ayni fiyatta olamazlar
    nitekim nihat bisiklette IGMAN slx modeline 1999 tl demişler mosso slx ise 2400
    ote yandan IGMAN SLx i oneren arkadaşlara
    http://www.mossobisiklet.com/urun-detaylari.asp?id=25
    Igmanın muadili budur evet arka aktarici eski ama arada 500 tl fark var