Mosso mu, Giant mı?

Tepki
19
İsim
furkan kara
Bisiklet
Bisan
Beyler mosso alv 201 v ve gaint revel 3 arası kaldım mosso arka alvio ön acera xcm masa giant full tourney maşada iyi ikiside v fren mosso 200 lira daha pahalı sizce hangisi ? Çok önemli lütfen

Scudo

sinobjk

Forum Demirbaşı
Tepki
684
İsim
Sinan POLAT
Bisiklet
Canyon
cevabı giant olan soru :)

Batuhan Köksal

Forum Bağımlısı
Tepki
769
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Mossonun donanimi Giant'a gore cok daha yuksek duruyor. Bence Mosso

• Beğen
Tepkiler: Anıl Erdoğan

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Mehmet Levent, görüntüsü bence hemen hemen ayni, renkleri farkli ama cesitli renklerde ikiside var. Bence sadece güzellik icin bisiklet alinmaz.

• Beğen
Tepkiler: thomisus lx
Tepki
19
İsim
furkan kara
Bisiklet
Bisan
Beyler ben pek donanım değiştiren biri değilim yani gaintın vitesler bozulana kadar üstünde kalır yine giantmı?

Arada 200 lirada fark var

Anıl Erdoğan

Forum Carbonbaşı
Tepki
1.786
İsim
Anıl ERDOĞAN
Bisiklet
Cube
mosso özellik olarak daha iyi ama 2.ellere baktınızmı? Çünkü bu fiyat aralığında çok temiz 2.el daha üst donanımda bulabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Murat Cömez
Tepki
19
İsim
furkan kara
Bisiklet
Bisan
Yo 2. El almıyorum arkadaşım baya bi sıkıntı çıktı 2. Düşünmüyirum ama olabilir 2. El öneriniz varsa beklerim teşekkürler

Cevaplarınızı bekliyorum

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
Giant cunku mossoda cok ust seri degil parcalari ikiside ilerde degisecegi icin kadro on planda onun icinde giant

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@bagetci
Giant marka olarak taninmis olabilir ve mossodan daha kliteli kadrolari da olabilir ama bu iki kadro arasinda giantin daha iyi oldugunu nereden biliyorsunuz? Maksatim iki ayni seviyedeki bisikletlerin yada kadrolarin arasindaki farki nasil anliyorsunuz onu ögrenmek, bilgi edinme amaciyla soruyorum. Yanlis anlasilmasin lutfen.
Gercekten aradaki fark biliniyormu yoksa Giant taninmis diye illaki daha iyidirmi deniyor. Bu durmda bu fiyata mesela cannondale bisiikletleride var ozaman bunlara hic bakmayalim cannondale daha ünlü oldugu ici ondan alalim.

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
3 sene önce fiyat performans ürünü salcano aldım yanında sedona borsa vardı aynı fiyat ama sedona kadro güzel diğer parçalar tirt . Sene sonunda hidrolige gecmek istedim bi baktım salcano da yer yok oysa sedona da varmış işte bike alırken bu ayrıntılara da dikkat edin

KuzuBoyz

Daimi Üye
Tepki
392
İsim
Bülent Kuzu
Bisiklet
Trek
Kadro yapılarına bakılırsa GIANT MOSSO'ya göre uzun yolda daha konforlu, MOSSO GIANT'a göre tırmanışlarda biraz daha avantajlı. GIANT "şehir+orta arazi" tarzında.
hghghg.gif

Tepki
19
İsim
furkan kara
Bisiklet
Bisan
Beyler sizce mossoya 200 lira fazladan vermeye değer mi ? Birde Manisada oturduğun için bi yere giderken genelde eğim orta olsa da rampa çıkarsınız sizce hangisi?

Ahmet Özcan

Aktif Üye
Tepki
60
Bisiklet
Mosso
Elbette giant kullandığım için değil tek neden.Daha önce salcano kullandım kadro kırıldı garantili olmasına rağmen değiştirmediler.Bu nedenle kadro araştırdım ve bazı markaların bunun içinde giant da var ömür boyu garantili olduğu için giant tercihim oldu ve çok da memnunum.Biskletin neredeyse değiştilmeyecek tek unsuruda kadro olduğu için kadrosu daha kaliteli olanı söyledim.

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Ahmet Özcan
Evet buyurun ben murat cömez, bir seymi diyecektiniz.

• Beğen
Tepkiler: YüzSürKoş

Ahmet Özcan

Aktif Üye
Tepki
60
Bisiklet
Mosso
@Murat Cömez Elbette giant kullandığım için değil tek neden.Daha önce salcano kullandım kadro kırıldı garantili olmasına rağmen değiştirmediler.Bu nedenle kadro araştırdım ve bazı markaların bunun içinde giant da var ömür boyu garantili olduğu için giant tercihim oldu ve çok da memnunum.Biskletin neredeyse değiştilmeyecek tek unsuruda kadro olduğu için kadrosu daha kaliteli olanı söyledim.

• Beğen
Tepkiler: Murat Cömez

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
@Murat Cömezsen bence bilgi edinme amaciyla degil ukalalik amaciyla soruyosun buda yazinin sonunda belli oluyo,arkadas fikir almak istemis herkes kendi bildigi dogrultuda şahsi fikrini soylemiş,bende kendi sahsi fikrimi soyledim katilirsin katilmazsin ben olsam giant alirim buda benim tercihimdir seni ilgilendirmez ,kimisinede mosso mantikli gelir onu alir onada saygi duyarim senin gibi her fikrini yazanin altina alinti yapmam.suda yanlis anlasilmasin giant kullaniyorum diye o markayi tavsiye ediyorum algisida cikmasin .