Mosso MTB full donanım-üst düzey

yasin çalış

Forum Demirbaşı
Tepki
45
Bisiklet
Giant
merhaba arkadaşlar
10 gün önce aldığım dap bisikletimi, yol bisikletine geçmek istediğimden satmak istiyorum. Bisiklet 10 günlüktür. 10 günde ne kadar yıprandıysa (100km) o kadar yıpranmış hırpalanmış bir bisiklettir.(gayet temiz durumdadır) Genelde asfaltta kullandığım için ve çevremdeki arkadaşlarımın tamamı yol bisikletine geçtiğinden ötürü ben de dağ bisikletimi yol bisikletine geçmek istedim.

üzerindeki donanımlara gelecek olursak.
KADRO:Mosso üretim olup kare profilden yapılmış bir kadro. Aklımda bisiklet geldiği gibi kadrosunu söküp en iyilerden bildiğimiz bir kadro takmak vardı ama kargodan çıkardığımda bunun gerçekten çok gereksiz olduğunu fark ettim. Kesinlikle renk konusundada ve görsel konudada tamamen tatminkar bir kadrodur. detaylı resimleri atabilirim.

MAŞA: Epicon x2. Maşa orta segment sınıfında en iyi olmasa bile hatırı sayılı bir yere sahip. Hatta 2. el piyasasında en çok aranan maşalardan birisidir diyebilirim. Ayrıca maşa esneme mesafesi 80- 140 mm arası ayarlanabiliyor. Çalışması dh yapan arkadaşlar dışında herkesi kesinlikle tatmin edecektir

JANT: Benim en sevdiğim kısım. Jantları bisiklet geldiği gibi km dahi yapmadan söküldü. yerine fulcrum red metal 1 jant setimi taktım. fulcrumların önceki mazisi aldığım bir bisikletin üzerinde bana gelmişti parça satışındada satılmadı elimde kalmıştı. bende mosso bisikletime takarak değerlendirmek istedim. gerek renk uyumu gerekse bisikletin akıcılığı ve performansına baktığımda ne kadar doğru karar verdiğimi anladım. Dediğim gibi fulcrumlar da gayet düzgün temiz durumdalar.

Vites seti: 3x10 XT grup set mevcut efendim bisiklette. Fazla bir açıklamaya gerek duymuyorum. gerek hafiflik gerek dayanıklılık gerek estetiklik hepsini üzerinde taşıyor maşallah.

Fren seti: İce tech XT fren seti bulunuyor.

Rotorlar: rotorları baradine rotorlarla değişti. Baradin en üst seviye rotorları takıldır.

Gidon seti: mossonun kendi üzerinde gelen settir. Tarttım piyasadaki çoğu aluminyum setlerden daha hafiftir.

selesi biraz ağır ve basit duruyor. isteyen kişi onu değiştirebilir. ama değiştirmedende bir rahatsızlık duyacağını sanmıyorum.

Arkadaşlar bisiklet gördüğünüz ve yazdığım gibidir. Bakım kuponlarından cd lerine ve faturasına kadar şuan evimde duruyor. Bursa ve civar illerden olursa gelin görün yada geleyim elden satışımızı gerçekleştirebiliriz.

Üzerine nakit alabileceğim yol bisikletleriyle de takas yapabilirim. Tamamen profesyonel parçalarla donatılmış olan bu bisikleti alın ve dağ bisikletleri yarışlarına girin hiç bir şekilde sorun yaşamazsınız. Bisiklete genel araştırmalarım sonucunda 4000tl değer biçtim. Aşağısı yukarısı ciddi alıcılarla görüşülür. Kendi bisikletini altın sanıp başkasının bisikletini ve ürününü kötüleme mantığıyla hareket eden arkadaşlar mümkünse yaklaşmasınlar kalbini kırarım. 0545 925 0654 cep telefonu numaram. Ayrıca facebook üzerinden de iletişime geçebiliriz.Şu anlık bu kadar fotoğraf yükleyebiliyorum ilerleyen günlerde daha fazla fotoğraf yükleyeceğim. Son resim bisikletin en son halidir. Zaten sıfır bisiklet çok fazla detaya da gerek olduğunu düşünmüyorum.
(link)
(link)
(link)

Scudo

yasin çalış

Forum Demirbaşı
Tepki
45
Bisiklet
Giant
Dağ bisikletinin keyfini sürmek isteyen arkadaşlar aranıyor. Yok mu ben bu canavarı alayım gidip dağ bayır gezeyim diyen babayiğit.

sezer_57

Forum Demirbaşı
Tepki
68
İsim
Sezer Şentürk
Bisiklet
Trek
4000 mi? Sifiri 2700 tl civari.

samsung galaxy s4 ten tapatalk ile gönderdi.

yasin çalış

Forum Demirbaşı
Tepki
45
Bisiklet
Giant
@sezer şentürk
Üzerindeki jantlar değişti Hocam

yasin çalış

Forum Demirbaşı
Tepki
45
Bisiklet
Giant
Ayrıca 3750 den güncel takas teklifleri değerlendirilir

yasin çalış

Forum Demirbaşı
Tepki
45
Bisiklet
Giant
Güncel Bisiklet fabrika çıktısı haliyle 2500 liradır yönetici abilerden rica etsem satış kısmına taşıyabilirler mi?

Tepki
9
Bisiklet
Carraro
fabrika çıkış hali özellikleri ile beraber fiyat 2000 tlye düşerse özel mesaj atabilirmisin

yasin çalış

Forum Demirbaşı
Tepki
45
Bisiklet
Giant
@okan demirkaya

hocam sıfır bisiklet 10 gündür bende ve km yapmadı doğru düzgün bütün kuponları vs duruyor. 2000 tl ye vermek benim için çok saçma olur. bütçenizi artırabilirseniz görüşelim

Cem Ç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.021
Bisiklet
Merida
jantlarının sıfırı ne kadar, konuyu tam anlayamadım da biri sıfırı 2.750 demiş bisiklet için, siz 4000 yazmışsınız. jantları mı değişti sadece.

edit 739,00 € muş sadece jantları 940 eurodan düşmüş (link) fiyat iyi sayılır o zaman...

son 3.750 mi fiyat