Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mosso Legarda 1521 vs Sedona 311

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Compañero tarafından paylaşıldı.

1. Compañero

Compañero Yeni Üye

Adı:
    Ege
    Bisiklet:
    Salcano
    Selamlar,

Şehirde ve kısa turlarda sürmek üzere bir arkadaşıma bisiklet bakıyoruz. Uzun zaman sonra ilk kez süreceği için dikkatli seçmeye çalışıyorum. Şu anda gözüme takılan ve bütçemize uygun iki bisiklet var:

Sedona 311 (ikinci el): SEDONA 311 ŞEHİR BİSİKLETİ - Bisiklet ile ilgili tüm malzemeler sahibinden.com'da - 206917705
    Mosso Legarda 1521 MSM V: KAMPANYA - Mosso LEGARDA1521 MDM | Mosso Off Road Trekking | Mosso Bisiklet Online Satış Sitesi

Ben şimdiye kadar sadece kendi bisikletimle ilgili konularla ilgilendiğim için markalara ve modellere özgü durumlar hakkında hiç fikrim yok. Bu yüzden deneyiminize ihtiyacım var.

Şimdiden teşekkürler.

2. Ender şeker

Ender şeker Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Mosso da stok problemi yasiyorum sparis vereli 1 ay oldu hala gelmedi bisikletim.yalniz disk fren istiyorsaniz 1521 hyd modelini secmelisiniz

3. Matiz

Matiz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    ben mosso 771 dmv aldım iki hafta once memnunum.ama sizin fiyat aralığına uymuyor sanırım.mosso suadiyedeki star bisiklette ve buyukcekmecedeki mehmet bisiklette var.ben star bisikletten aldım, fiyat konusunda oldukça katılar

4. Compañero

Compañero Yeni Üye

Adı:
    Ege
    Bisiklet:
    Salcano
    Mosso 771 dmv benim de çok içime sindi, keşke bütçemizi oraya çekebileydik. Malesef o kadar çıkmıyor.

Geçen gün bakarken Salcano City Life 30 V modelini gördüm, bu fiyat için gayet iyi görünüyor. Bu hafta içinde alacağız. Teşekkürler :)

5. alierkanimrek

alierkanimrek Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    MDM'den memnunum, kadrosu iyi ve çok hafif, f/p çok iyi, şehir ve kısa tur için ideal seçim olur, tek kötü tarafı lastikleri.

Gökhan BİROL bunu beğendi.
  6. Compañero

Compañero Yeni Üye

Adı:
    Ege
    Bisiklet:
    Salcano
    Salcano City Life 30'da karar kıldık ve dün Sarıyer'den aldık. Umarım bir sıkıntı çıkarmaz :)

7. oktay3833

oktay3833 Aktif Üye

Adı:
    oktay
    Seviye:
    Memnunmusunuz hocam

8. Compañero

Compañero Yeni Üye

Adı:
    Ege
    Bisiklet:
    Salcano
    @oktay3833 Fiyatına göre oldukça iyi bir bisiklet bence. Arkadaşım kullanıyor. Birlikte 4 günlük, 300km'lik bir yolculuğa çıktık, herhangi bir sorun çıkarmadı.
    Beni en çok düşündüren, lastikleri ve aynakol büyüklüğüydü. Ben de Salcano Sarajevo sürücüsüyüm ve lastikleri benimkine çok benziyor. Ama yaklaşık 2 aydır sürekli kullanıyor (muhtemelen 600-700km yapmıştır) ve sadece bir kez lastik patladı. Aynakolun büyük olması da arka viteslerin düzgün oranları sayesinde dengeleniyor. Sonuç olarak bence fiyatına göre gayet iyi bir bisiklet. Bu bütçedeki kişilere bu sene bunu tavsiye ediyorum.