Mosso Legarda 1521 MSM

M.Fatih

Daimi Üye
Tepki
370
İsim
M.Fatih
Bisiklet
Mosso
Evet dostlar olay çözüldü aldığım adamı aradım yine aynı samimiyet ve ilgiyle benimle konuştu ve mosso Türkiye distribütörü ile iletişime geçip bana onun numarasına verdi aradım ve konuştuk sonuç şu ki: Bende ki bisiklette sorun yok, sorun web sitesine yazılan özelliklerde yanlışlıkla hibrit modelin özelliklerinin yazıldığını söyledi "1521 MSM bin bayan modeline bakarsaniz fiyat ayni olmasına rağmen özellikler benim bisikletteki gibi yani tourney aktarıcı 7'li ruble ve 21 vites şeklinde "dedi. Siteyi bir hafta içinde güncelleyip hatayı duzelteceklerini takip edebileceğimi ve ozurlerini bildirdi.

@bekotechno
Öncelikle ince lastiğe kabak olacak gözüyle bakmak yanlış bir düşünce, birincisi ince lastik ne kadar kabak olacaksa kalın lastikte kabak lastik de o kadar kabak olacaktır, ikincisi ince lastik hem yola temas eden alani sebebiyle hem de cok daha hafif olmasi sebebiyle sürücüyü yormadan çok daha hızlı yol gitme performansı verecektir. Sorunuzun cevabına gelince: Evet kalın lastik takılabilir...

Scudo

M.Fatih

Daimi Üye
Tepki
370
İsim
M.Fatih
Bisiklet
Mosso
@Ömer Yüzgeç
Aynen, normali buymuş

unlike81

Aktif Üye
Tepki
210
Bisiklet
Giant
Özür dileyerek konuya giriyorum.Yani şu anda süspansiyonsuz olan versiyonu LEGARDA 1521 mdm'de ön aktarıcı tourney, arka aktarıcı altus mu?

Ömer Yüzgeç

Daimi Üye
Tepki
123
Bisiklet
Salcano
@unlike81 Yok o dediğiniz 740 liralık olan süspansiyonlu 680 liralık olan yani süspansiyonsuzda altus yok.

unlike81

Aktif Üye
Tepki
210
Bisiklet
Giant
@Ömer Yüzgeç Ben de 750 tl ye kadar şehir bisikleti arıyorum da ondan sordum.Yani Legarda 1521 Msm de altus ve tourney mevcut öyle mi?

Ömer Yüzgeç

Daimi Üye
Tepki
123
Bisiklet
Salcano
https://i.hizliresim.com/j5B739.png
üsteki süspansiyonlu olan

M.Fatih

Daimi Üye
Tepki
370
İsim
M.Fatih
Bisiklet
Mosso
@Ömer Yüzgeç
Aynen böyle ek olarak vites de 8x3 degil 7x3

@unlike81
Aynen öyle dostum, ama çok takılma çünkü tourney ile altus arasında 10 lira fark var

QEXEC

Aktif Üye
Tepki
47
İsim
Nurettin
Bisiklet
Mosso
Metin abinin yanındayım peşin 625 e veriyor 2 tane hazırda var. Zaten Mosso bayi. 1521 MSM v yi

Emre Örsel

Aktif Üye
Tepki
41
İsim
Emre
Bisiklet
Salcano
Hocam peki siz kaça aldınız?
Nakit alırsam en ucuz kaça alabilirim?

QEXEC

Aktif Üye
Tepki
47
İsim
Nurettin
Bisiklet
Mosso
625 lira nakit fiyat aldım ben cumartesi günü ben oradayken sekiz tane gelmişti bugün sordum iki tane kalmış 16".

Typre256

Üye
Tepki
1
İsim
Mehmet
Bisiklet
Mosso
Sevgili arkadaslar umarim hala burdasinizdir ben 25 yasindayim cocukluk hevesimin gelmesiyle beraber kisitli butce ile bisiklet bakmaya basladim butcem 500 ile max 650 700 arasi bu fiyatlarda ng650 bisan xty 5400 ve mosso legarda 1521 modellerini begendim sizler olsaniz hangisini onerirdiniz yada baska marka da olabilir mosso kullanan arkadaslar ozellikle 1521 kullanan arkadaslar bisikletten hala memnunmusunuz vites gecisleri masa nin mevcut durumu tatmin edici mi simdiden benim icin cok onemli olan yorumlarinizi bekliyorum

Tepki
52
İsim
özgür uçar
Bisiklet
Mosso
Dun itibari ile mosso legarda 1527 kullanıyorum gayet akıcı ve güzel bir bisiklet ayrıca dikkat çekici ama maalesef iki adet sorun yaşadım fabrikasyon kaynaklı.birincisi zincir hatalı çıktı ve fabrikadan tekrar istendi bende bu sureyi heyecandan bekleyemediğim için ucretini verip başka zincir taktırdım.ikinci problem ise kullanmaya başladıktan 2 saat sonra sağ vites kolu çalışmamaya başladı servise goturdum idarelik yaptı ama maalesef vites kolunu fabrikaya bildirdiler.bunlar nazar boncuğu olsun artık ne yapalım.
Konuyu çok uzattım sanırım kısacası mossoyu tavsiye ederim fiyat performans olarak güzel bir bisiklet...

Typre256

Üye
Tepki
1
İsim
Mehmet
Bisiklet
Mosso
Hocam ben antalyada kaliyorum mosso satiliyor burada servis yeride var bakarak alacagim zaten ama iste vites gecisleri masa kalitesi bunlar birazda zaman gecince anlasilacak seyler uzun suredir mosso binen birisine rastlamadim forumlarda sadece kadro kalitesinin iyi oldugu soyleniyor uzun vadede kullananlarin yorumlari daha degerli olacaktir diye dusunuyorum kazasiz belasiz binin sizde hayirli olsun :))

akndgl

Daimi Üye
Tepki
224
İsim
Akın
Bisiklet
Carraro
Stok sorunu nedeniyle kolay bulunan bir model değil, fabrika dahil sadece bir yerde bulabildiğim 16" kadro mavi renk bisikletin kargodaki aksaklıklar da eklenince 3 haftadır elime geçmesini bekliyorum, inşallah yarın kavuşucaz bakalım bi aksaklık çıkmazsa :)

Typre256

Üye
Tepki
1
İsim
Mehmet
Bisiklet
Mosso
@akndgl hocam elinize ulastiginda yorumlarinizi bekliyor olacagim hayirli olsun :)

Typre256

Üye
Tepki
1
İsim
Mehmet
Bisiklet
Mosso
@akndgl hocam bisiklet elinize ulasti mi bugun bende anlastim yarin ucretini verip sabah serviste kurulumunu yaptiracagim