Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mosso legarda 1521 mdm gezi ve tur bisikletine dönüştürmek için uygun bir bisiklet midir ?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Babameraba tarafından paylaşıldı.

1. Babameraba

Babameraba Yeni Üye

Bisiklette yeni birisi değilim ama hiç kendi yaşadığım şehirler dışında bir yerde sürmedim.hem uzun yolda hem de ankara gibi yolları çok da iyi olmayan bir şehirde kullanmak için mosso legarda düz maşa alacağım ,yakın ilçe ve illere gitmek istiyorum bu bisiklet bu tür beklentileri -üst düzey olmayıp asgari düzeyde de olsa- karşılayabilir mi sizce ?eğer karşılayabilir diyorsanız bisikletin ağırlığı 12,55 kg (ağırlık pedallı mı pedalsız mı yazmamışlar? bagaj kısımlarının ağırlığı ile tahmini olarak ne kadar olur ve tur bisikleti için çok mu ağır olur:kötü:?arkadaşlar soruları kombo yaptım kusura bakmayın :islik:ancak bisiklet de kask gibi içine sinmedi mi alındıktan sonra bir köşede yatar biliyorsunuz

2. Kuzey Ege

Kuzey Ege Single Speed

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Ağırlık pedal dahil.
    Bu bisikletin bende Lady kadro olanı var. Kendim kullanıyorum :) bisiklet son derece akıcı ve yormuyor. Sadece aldığınız gibi lastikleri değiştirmelisiniz. Ben rubena cobra kullanıyorum, gayet de memnunum.
    Bu ürün f/p açısından beni oldukça şaşırttı. Her türlü tur da yapılır, uzun yol da gidilir.
    Tavsiye ederim.

3. Babameraba

Babameraba Yeni Üye

çok teşekkürler aydınlatıcı cevabınız için:)

4. kronik

kronik çılgın çoban

Adı:
    volkan
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    1521 MSM var bende de, cok dag tepe gezmeyecekseniz MSM ye de bakabilirsiniz, arkadasın lastik yorumuna şiddetle katılıyorum. 70 tl ye rubena zırhlı lastik var forumda cok taksiye edilen onuda aldınız mı iyi olur. kadrosu gerçekden premium hissi veriyor, elcikler ve selede oldukça vasat ama değiştirilebilir ilerde. fiyatına göre gayet iyi ama bütçeyi 1000tl civarına cekebilirseniz sedona 410 a bakın derim.