mosso kadro

ömer dağ

Üye
Tepki
0
merhabalar forumda ilk paylaşımım belki konuyu yanlış yere açmış olabilirim kusura bakmazsanız sevinirim mosso race sora almayı düşünüyorum mosso türkiye distiribütörü ümit bisikletmiş ümit bisikletle konuştuğumda mossonun sadece kadro üreticisi olduğunu söyledi aklımda şöyle bir soru işareti oldu mosso kadro replica olabilirmi ümit bisiklet sattığı kadronun arkasındamı yani kafam bu replica olaylarına baya takıldı

Scudo

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
323
Ümit bisiklet Ktm ve Mosso markanın distribütörlüğünü yaptığını biliyorum. KTM Avusturya malı hatta ktm motorsikletleriyle ünlüdür. Mosso Tayvan üretimi.Replica olacağını hiç sanmıyorum.Yine de araştırma yapabilirsin.Hatta forumda yol ve mtb alanlar,özellikle mosso aparat arayanlara rastlıyorum.Olumsuz eleştriyle hiç karşılaşmadım.Yinede araştırma yapabilirsin.Sundubisikletten bilgi alınabilir diye düşünüyorum. (link) europe kısmına bakabilirsin.

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
ümit bisiklet mosso kadroyu, Türkiye de veya doğu avrupa da, tayvandaki orjinal mosso fabrikasından daha ucuza üreteme/ürettiremez. içiniz rahat olsun.

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Mosso bisiklet 2013 itibariyle ülkemize giriş yaptı... Takipe ttiğim kadarıyla fiyat/performans oranı çok iyi. Alanlardanda bir şikayet duymadım... Servisinin kaliketi olacağından şüpheliyim ama fiaytına göre güzel donanımlı bisikletlerler üretiyorlar...

UtkuSener

Forum Demirbaşı
Tepki
678
Bisiklet
Trek
ben mosso 722-105 kullanıyorum, mosso hakkında yaptığım araştırmalarda özellikle türkiye'de uzun zamandır mosso üretimi maşaların kullanıldığını öğrendim kadroları da yeni yeni türkiyeye giriş yapıyor. 722 tb7 kadro güncel olarak şuan mossonun internet kataloğunda bulunuyor. replika konusunda şöyle bir durum var, mosso firması pinarello gibi veya specialized gibi üst düzeyde yol kadroları yapan bir firma değil bu yüzden replikasının olacağını hiç zannetmiyorum diyelim ki benim bisikletim replika kadro o zaman yapana helal olsun demek lazım sitedeki ağırlık değerlerini boya kalitesini falan en iyi şekilde kopyalamışlar :D

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Benim şu an kullandığım maşada mosso, çok güzel bir ürün bugüne kadar hiçbir sıkıntı yaşatmadı...

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Bır yandan bu mossoların 105 setlısı,bır yandan cyclocross toplama dusuncesı,kafam allak bullak.Mossonun jant setı dusunduruyor.Kredı falan cekmeyı dusunuyorum.Anlasılan o kı bu sene de kecıme bınecegım,en azından kıs sonuna kadar.