Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Mosso Falcon mtb kadro 280 ytl

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında dreambiker tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. dreambiker

dreambiker Yeni Üye

merhaba arkadaşlar. sıfırdır almama rağmen hiç kullamadım. bendeki 16" istenildiği taktirde daha farklı ölçüleriyle de değiştirip gönderebilirim.

isteyene msn verebilirim.

2. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Resmi ben düzenledim.
    Ancak bu ürüne ait orjinal resim olmadığı için en kısa sürede orjinal resim yükleyin.
    Aksi taktirde ilan kaldırılacaktır.

3. Ozan Güven

Ozan Güven Forum Bağımlısı

Seviye:
    kadro ağırlığı verebilir misin acaba bir de istendiği zaman bulabiliyo musun? bi kadrodan bu fiyata merak ettim

4. santacruz

santacruz Yeni Üye

Seviye:
    selam arkadaşım bu kadroyla ilgili görüşmek isterim 05379511227 çağrı atarsan sevinirim

5. boreas

boreas Forum Demirbaşı

Seviye:
    iyide zaten kadronun sıfırı yani firmadan almaya kalksak okadar. böyle olunca senden almanın kime ne faydası olacak... hadi bunu geçtik madem değiştirme şansın var, geride verebilirsin kadroyu. burada satışa çıkarmanın anlamı ne?

6. aylin-bisiklet

aylin-bisiklet Üye

Seviye:
    boreas süper olmuş cevap

7. dreambiker

dreambiker Yeni Üye

resim için kusura bakmayın, çekemedim resimini, daha doğrusu makina bulamadım. en kısa zaman da koymaya çalışacağım. anlayışınız için teşekkürler. almak isterseniz buyurun satıldığını söylediğiniz yerden alın boras ve mavic. sizi tutan herhengi birini göremiyorum ayrıca satan firimayla pazarlık edemezsiniz ama benimle edebilirsiniz. ayrıca çok yerde bulunabilen bir kadro olmadığından dolayı buraya yazma gereği duydum. faturasını 1 ay önce kestikleri bir ürünü iade almamak onların en doğal hakkı. alacak olacak arkadaşlar hariç sadece suya bir taş atmaya benzeyen yazılar yazmayın mümkünse. ağırlığı 1500 gr civarında. geciken cevap için kusurabakmayın. soru sormak isteyenler özelden yada msn: muti1903_@hotmail.com dan bana rahatlıkla ulaşabilirler.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.