Mosso 770 SMD ACERA son karar?

Tepki
3
arkadaşlar bisiklet alacağım bugünlerde, sordum ve sportive 225 ve touring 713 gibi modellerin artık bulunamayacağını söylediler ama daha iyi bir bisiklet önerisinde bulundular. eğer bu bisiklet hakkında bilgisi/tecrübesi olan biri aydınlatırsa yarın almayı düşünüyorum.

(link)

Scudo

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
v fren: (link)
hd fren: (link)
hd fren sizin için şart mı bilmediğimden aynı bisikletin hem hd hem de v frenli modellerinin linklerini verdim.
arada en belirgin fark maşada, mosso'nun gidondan kilitlenebilmesi kolaylık sağlayan bir özellik. ancak aradaki farkla var olan maşayı gidondan kilitli bir modelle değiştirmek de mümkün(isteğe bağlıdır, şart değil)
patlamaya karşı koruyucu katmana sahip continental lastikler de salcano yönünde bir artı özellik sayılabilir. az birşey ağırlık katıyor o katman tabi...

ya da 700tl gibi bir fiyata 2012 model city sport 27vs alabilirsin.

aralarında çok belirgin bir donanım ya da uçuk bir fiyat farkı olmadığından mosso da alınabilir, güzel bir şehir bisikleti.

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
Mosso triple butted 7005 güzel kadrosu var.Donanım-fiyat olarak iyi gözüküyor. Kron tourer 7005 aluminyum.Fiyatına göre iyi bisiklet.