Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mosso 750 CB Karbon Ultegra 2016 Yol Bisikleti İndirimi... Ağlamak İstiyorum

Konu, 'Alışverişle İlgili Genel Konular' kısmında Helen tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Helen

Helen Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Ağlamak istiyorum gerçekten. Bisikleti alalı 2 ay oldu keyifle de bindim gerçi ama şimdi... şimdi... bisiklet.com Kuşadası Triatlonuna destek için indirim yapmış bir de üzerine 500 liralık hediye çeki veriyor :acpsnr: Ama bu haksızlık öyle diil miii:krktm:

Mosso 750 CB Karbon Ultegra 2016 Yol Bisikleti

Bilseydim bekler miydim? Hmmm zor soru sordum :D

2. gokberk88

gokberk88 Kıdemli Üye

Adı:
    gökberk
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    6000 verdikten sonra birazdaha zorlar sensium 600 alırım ben olsam aksium jant setide aradaki farkı biraz daha kapatıyor hemde marka değeri daha yüksek bence

3. Helen

Helen Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    @gokberk88 Bisiklet resmen 5500 tl ye geliyor di2 uyumlu nano karbon kadro ultegra donanım. Merak etme indirimsiz alsam da o dönemde baya araştırma yaparak karar kılmıştım. O zaman bile bu özelliklerde o fiyata benzeri yoktu. Face de birileri paylalırken gördüm kampanyaya girdiğini :hihi: Triatlona destekmiş hıhhhhh

Kerem Groims bunu beğendi.
  4. hashus1099

hashus1099 Deprem Dede

Adı:
    hashus1099
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    sizi en çok ben anlarım herhalde, bisikleti aldıktan 1 ay sonra canyon sezon indirimlerine başladı, siteye girmeye korkuyorum kendimi duvarlara çarpmamak için. :D
    gerçi haberim olsaydı da beklemezdim, şu 1 ay zarfında 1000 km'yi geçtim.

Helen bunu beğendi.
  5. Helen

Helen Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    @hashus1099 Hahah aynı durumdayız. Ben de beklemezdim :) Sonuçta 2 ay müthiş keyif aldım neredeyse hergünüm de tepesinde geçti :harika:

hashus1099 bunu beğendi.
  6. drumbanger

drumbanger Kıdemli Üye

Adı:
    Ata
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    İtham etmek istemezdim ama ben bu tarz konular açıldığında açan kişinin o internet sitesiyle organik bir bağı olduğunu düşünüyorum. Nitekim fiyatında özel bir durum yok, o jant setiyle 500 TL indirim çekiyle falan bile anca kurtarıyor.

Bu tarz konulardan da son zamanlarda 3-5 görmeye başladım hep. Fırsat reyonu başlığında özellikle büyük değil de kişilere ait satış yerlerinin sitelerinden ürün linki atılınca ve göze çarpan bir indirim olmayınca çok şüpheleniyorum. Eğer sizde durum bu değilse de belirtmiş olayım ki fiyat başlık açılacak bir fiyat hiç değil.

Aazam bunu beğendi.
  7. Helen

Helen Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    @drumbanger Ben muhasebeciyim bisikletçi değil.
    Bu ithamınız çok yanlış...
    Ayrıca siz de bisikletinizi bu kadar indirimsiz alıp 2 ay sonra böyle indirime girdiğinde mesaj paylaşırsanız aynısını size yazacağım. Beni takip edenler bilir bu bisikleti 2 ay önce satın aldığımda ne kadar heyecanlandığımı !!! Hatırlayanlar vardır!

Jant seti ile kafayı bozanlara da anlam veremiyorum. Adamlar bu fiyata full ultegra donanımlı, di2 uyumlu nano karbon kadro yapmış abicik gubicik illa jant diyorsunuz. Şimdilik idare ediyor sonra Token jantımı takarım ok? Sizin başka bir marka bisikletçide çalışıp burada marka kötülemeye çalışmadığınızı nereden bileceğim?

8. drumbanger

drumbanger Kıdemli Üye

Adı:
    Ata
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    @Helen Eğer ürünün aynısını başka bir siteden, farklı bir fiyata koymuş olsam o dediğiniz tutardı. Şimdi pek tutmuyor. Görüş bildiren bir kullanıcıyım.

9. Kerem Groims

Kerem Groims Bisikletkolik

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    @hashus1099 @Helen Ben de indirimsiz aldım. Aldığım zaten indirime de girmedi :D

upload_2016-7-22_15-54-5.png

hashus1099 ve Helen bunu beğendi.
  10. Helen

Helen Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:

:) Hayırlı olsun önemli olan insanın içine sinmesi. Ben de bisikletime hala aşığım bu indirimi kaçırdım pahalıya aldım diye ona aşkım değişmeyecek. Ama sen sen ol indirime girerse buraya yazma. Bazıları nerede, hangi markada ya da hangi internet sitesiyle gönül bağına sahip bilmiyorum ama insan suçlamaya, marka kötülemeye ve çamur atmaya hazır burada nöbette herhalde. İnsanın sinirlerini bozmak için artık ne çıkarları varsa!!!

O kısmını bilemem. Zaten bu ürününn aynısını başka siteye başka fiyatla koymuş olduğunuzdan da şüphelenmiyorum. Marka kötülemeye çalışmanızdan bu gayet net anlaşılıyor ;) Muhtemelen siz ya çıkarınız olan bir siteyle organik bağa sahipsiniz ya da başka marka bir bisiklet filan satıyorsunuz. Onu çözemedim.

hashus1099 ve Tunafish bunu beğendi.
  11. Tunafish

Tunafish Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Teşekkürler @Helen hanım,
    Ben almayı düşünmüyorum, alabilecek param olsa düşünürüm ama yok :D

Yine de bizleri düşünüp gördüğünüz indirimi paylaşmışsınız. Teşekkürler.

Mustafa_YILMAZ ve Helen bunu beğendi.
  12. Helen

Helen Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Rica ederim ama paylaşma sebebim duyurmak değildi :) Paylaşma amacım ben bisikletime karar verirken ve satın aldıktan sonra konuştuğum arkadaşlarıma pahalıya almış olduğumu söylemekti. Pfff konuyu kilitlesinler bari zaten sinirim bozuktu bu konu altında daha da sinirim bozuldu.

Moderatör arkadaşlar lütfen kilitleyebilir misiniz konuyu rica etsem.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.