Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

mosso 735tca 105 acil sorular

Konu, 'Mosso' kısmında celikkadro tarafından paylaşıldı.

1. celikkadro

celikkadro Too old to downhill, too young to die

Adı:
    Tayfun
    Seviye:
    Arkadaslar merhaba,

Forumda yeniyim, sadece burada baslik acabiliyorum.

Bu yastan sonra yol bisikleti almaya niyetlendim. Hadi hayirlisi....

Forumdaki ilgili basliklarin neredeyse tamamini oludum. f/p urunu olarak one cikan modellerden birisi olan mosso 735tca 105'i bir yerde bulabildim. Yarin bakmaya gidecegim, kadro boyu uygun olursa ve fiyatta anlasirsak alacagim.

mosso yol bisikleleti kullananlarin ortak sikayeti jantlar ve lastiklerin kotu olmasi. Bunlar disinda bisiklete bakarken ozellikle dikkat etmem gereken noktalar var mi?

Boyum 1.70, ic bacak 80cm. Fabrikanin web sayfasindaki geometri tablosuna bakarsak,

MOSSO BIKE - 超輕量自行車 - 專業製造車架 Professional frame manufacture

Bana uygun kadro boyu 49. Boyu benimkine yakin olan arkadaslar kullandiklari kadro boyunu soyleyebilir mi?

Simdiden tesekkuler

735 denilen bisiklet 730 cikti. mosso'yu simdilik beklemeye aldim.

yerli marka bisikletlerden almayi dusunuyorsaniz cok saglam pazarlik yapin. kredi kartina taksit yaparken bile indirim yapiyorlar.

2. gokberk88

gokberk88 Kıdemli Üye

Adı:
    gökberk
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    ne janttan nede lastikten yana bir sorunum olmadı. 750 km kullandım lastiğim 1 kere patladı. ama getten şikayetçiyim onun yüzünden 5 defa lastiğim patladı. yeni bir get seti taktırdım şimdi öyle bir sorunumda kalmadı. lastiklerin ıslak kuru yol tutuşu güzel. jantlarda akor tutuyor.

3. Volks

Volks Kıdemli Üye

Adı:
    Volkan
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    4k km oldu, bisiklette mekanik vs hiç bir sıkıntı yaşamadım. 730 TCA kullanıyorum, gayet de güzel. Alu carbon olmasına rağmen diğer alulara göre daha hafif ..

4. ichinichi

ichinichi Yeni Üye

Adı:
    Hakan E.
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Aynı bisikletin Tiagra donanımlısı bende mevcut. Hem ilk hem de ilk yol bisikletim olduğundan dolayı, bisikletin gerçekten güzel olduğunu söyleyebilirim. Ama tabi daha iyilerini kullanmış birilerinin bunu kullansa farklı fikirleri olabilir. Ben aldığım için memnunum açıkçası.

5. H.T

H.T Forum Bağımlısı

Adı:
    Hasan
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Daha yeni aldim bugun topladim 2 km surdum:) baslangic iicin daha iyisini bulamadim cok arastirdim.