Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Mosso 2670 tb deore hardtail mtb bisiklet

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında BF Okuru tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Herkese merhabalar, aşağıda özelliklerini yazacağım Mosso bisiklet satılıktır. Henüz taksitleri dahi ödenmedi, çok çok temiz kullanılmış olup sıfır ayarındadır.Zaten işim sebebiyle pek fazla binemedim.. Alacak olan arkadaşın inanılmaz derecede memnun kalacağının garantisini veriyorum zira gerek donanımsal gerek görsel gerekse bütçe bakımından alınılmasının düşünüldüğünü savunan biri olarak bu bisikleti sizlere sunuyorum. Satış sebebim kesinlikle kredi borcumdan dolayıdır zira alacak olan kişilerin bu bisiklete binipte satmak isteyeceklerini hiç zannetmiyorum. Neyse uzun lafın kısası, detaylı resimlerini ve özelliklerini aşağıda bulabilirsiniz.

KADRO MOSSO ALU 7005 TRİPLE BUTTED
    AMORTİSÖR 26 MASA SUNTOUR SF-11 XCM-V3-DS-RLO
    GİDON MOSSO MTB-AL-101BT FOV BB:31.8 W:620 SSABK
    GİDON BOĞAZI MOSSO TDS-D405A-8FOV BB:31.8 E100+7 SSABK
    SELE BORUSU MOSSO SP-D215 27.2X300 SSABK
    SELE VELO VL-1205
    MAŞA YATAĞI AHEAD VP-A41AC
    AYNAKOL TAKIMI SHIMANO FC-M590-10
    FREN DEORE HİDROLİK DİSC M596
    PEDAL ALLOY FP-980
    ARKA VİTES DEĞİŞTİRİCİ DEORE RD-M593-SGS
    ÖN VİTES DEĞİŞTİRİCİ DEORE FD-M590
    VİTES KOLU DEORE SL-M591 10X3
    ARKA DİŞLİ DEORE 10’LU CS-HG62-10
    GÖBEK SETİ DEORE M595
    JANT MOSSO J20S W/EYES 32H
    LASTİK MOSSO 26
    KADRO ÖLÇÜSÜ 16”, 18”, 20”
    AĞIRLIK 12,4Kg (Pedal Hariç)

Burada yazılanlardan bazı ekipmanlar upgrade yapılmıştır. Üzerindeki sete dokunulmamıştır, full deore..Mesela selesi Spyder ve lastiklerinin Schwalbe Marathon olarak değiştirilmesi gibi. Ayrıca Shimano SPD pedalda takılmıştır. Herhangi bir sorunuz varsa tabii daha detaylı bilgi verebilirim. Bisikletin piyasa sıfır fiyatı upgrade olmaksızın 1780 tldir. Ben 1500 istiyorum tabii pazarlık sünnettir ve alacak olan arkadaşa öncelikli tercihim elden satmaktır zira gelip görüp hatta üzerine binip test ettikten sonra almasını öneririm ama tabii kargo ile de Türkiye içine herhangi bir yere sorunsuz olarak gönderme yapabilirim. Ilginiz için şimdiden teşekkürler.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.