Mosso 2670 MTB Bisiklet

Tepki
0
Bisiklet
Mosso
İyi forumlar, yol bisikletine geçtiğim için evde bi köşede duran Mosso 2670 modelli full deore vites sistemli bisikletim satılıktır.
Yaklaşık 1000 km kadar yol almıştır çok temiz durumdadır. Yol bisikleti borcumu kapamak için satış kararı aldım zira memnun olmamak olası bile değildir bu bisikletten.
Vites aksamı arazide çok iyi performans veriyor her ne kadar fazla binemesemde 2 kez kısa tur yapmıştım arazide ve oldukça başarılıydı.
Düz asfalt yolda kullanabildim genelde o yüzden de orjinal lastiklerini değiştirip daha ince olan Schwalbe nin Marathon serisinin lastiklerini taktım.
Alacak olan arkadaş çok memnun kalacaktır.

Kısaca özeliklerine gelince: kadro 17-18 inç üzerinde suntour xcm maşa var, full deore vites sistemi, spider sele, cycleone çemberler ve schwalbe marathon lastikler, sigma 1609 km saati, shimano pdm 520 spd pedallar vs...
Yaklaşık ağırlığı pedallar dahil olmak üzere 12,5 kg dır.

Şehir dışı kargo alıcıya aittir. Acil satış yapmak istediğimden fiyatını düşük tutuyorum 1000 tl dir. Şu an piyasada bu vites sistemiyle sıfırı yok araştırabilirsiniz. Sıfır fiyatı 1800 tl civarı..Gelip görerekte bisikleti alabilirsiniz. Olabildikçe detaylı resimlerini çekmeye çalıştım. Sorularınız varsa bana 0531 845 82 30 nolu telden ulaşabilirsiniz. Alacak olan arkadaşa şimdiden hayırlısı olmasını temenni ediyorum..;)

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)