Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

mosso 2670 aldım bakabilirmisiniz

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında pulpa tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. pulpa

pulpa Yeni Üye

Adı:
    serhat tekin
    Bisiklet:
    Mosso
    arkadaşlar bir bisiklet ihtiyacı oldu ve Ankaradaki çankırı caddesine iki gün gittim birazda nette okudum ve mosso 2670 model bisikleti aldım bu ürün hakkında fikriniz nedir aslında alv 201 alacaktım satıcı alv 201 e 800 buna 900 dedi ve bunun bir tık üst olduğunu söyledi bende bunu aldım iyi yapmışmıyım bisiklette acera vites takımı var bildiğim bukadar fikrinizi söylerseniz sevinirim.

2. becoca

becoca Aktif Üye

Adı:
    Bayram
    Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Bisikletiniz hayırlı olsun. Alınmış bir ürüne iyi veya kötü demenin manası yok. İhtiyacınızı görecekse en güzel bisikleti almışsınız. Zaten zamanı gelince kendiniz değiştirmek istersiniz.

Kafanızdan iyi mi yaptım kötü mu sorusunu kaldırıp tadını çıkartmaya bakın.

Kadirhan ve SOZUAK bunu beğendi.
  3. SOZUAK

SOZUAK Forum Demirbaşı

Adı:
    Barış SÖZÜAK
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Bence de aldıktan sonra birisi kötü olmuş ben olsam almazdım dese ne yapacaksınız. Herkesin standartları kendi imkan ve bilgisi ile tecrübesine göredir. Siz istediğinizi yapabiliyormusunuz, istediğinizi elde ettiniz mi! Bunlara evet diyorsanız kimin ne dediği beğenip beğenmediği hikayedir. Yaptığınız tercih bilinçli olmadığından onay alıp rahatlamak istiyorsunuz ve doğru tercih yapmanın dayanılmaz hafifliği ile bisikletinize binip mutlu-mesut yaşantınıza devam edeceksiniz. Evet iyi yapmışsınız güle güle ve bilinçli bir şekilde kullanabilmenizi dilerim.

Bir de burayı okuyabilirsiniz :Mosso 2670 Acera