Mor Outdoor Montları

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Arkadaslar bir adet mont alacagim, 200 liraya kadar limitim var. 5 dereceye kadar icerisinde bir adet termal iclik ile sogugu biraz hissetsem de usumeyecegim bir mont almak istiyorum.

Windstopper ozelligi olmali, suya da cok az dayanikli olursa iyi olur ufak atistirmalarda, ama sart degil.

Decathlon da uygun olarak mont 7 ve mont 700 modelleri var. Ama acikcasi decathlon dan 50-60 liraya kadar olan ufak urunler disinda pek alisveris yapmiyorum.

Bisikletciler de de urunler gereksi pahali oluyor, giyim urunlerini denemeden almak hosuma gitmediginden y. disindan da almak istemiyorum.

Sorum su, mor outdoor a yakin zamanlarda giden var mi ? Varsa istedigim tarz bir mont bulabilir miyim ?

Ayni sekilde buyukcekmece taraflarindaki exuma da var mi su aralar bisiklet giyim malzemeleri ?

Iki yer de bana cok uzak, yani gitmeme degecek ise giderim ama bos yere gitmek istemiyorum. Arasam da buyuk ihtimal var tabi, buyrun gelin derler.

Bir bilgisi olan varsa, fikir verebilirse sevinirim.

Mesela su mont guzel gorunuyor; (link)

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Siz kullaniyorsaniz bir fotograf ekleyebilir misiniz ? Internette pek bilgi yok.

Ve cogunlukla kayak montlari satiliyor gibi, bisiklet montu icon herhangi bir bilgi bulamadim.

Onur Ali İmren

Forum Bağımlısı
Tepki
870
Bisiklet
Kron
Ha evet bisiklet montu gibi bir şey yok. Ben günlük kullanacaksınız sanıyordum. Bisiklet ile ilgili şeyler için dekatlon iyidir :)

Tepki
1.359
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Raleigh-USA
Bisiklet türü
Katlanır
Exuma iyidir alınabilir. Ben de Gursel Akay bisiklet ten Biemme ceket aldim gayet memnunum.

Melih Akdoğan incelemiş (Exuma)

Kod:
https://melihakd.wordpress.com/ekipmanlar/