Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi monitou trance

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında Ozan Aydın tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ozan Aydın

Ozan Aydın Forum Bağımlısı

Seviye:
    slm arkadaşlar yeni maşa aldım hiç bi bilgim yok kulanan yada bilen varsa bilgilerini sunabilirlermi simdiden tşk...
    Resimde bu..[​IMG]

2. mustafa kırbıyık

mustafa kırbıyık Forum Demirbaşı

Seviye:
    maşa güzel manitounun orta sınıf diyebileceğimiz bir maşası gördüğüm kadarıyla koldan lock out var ve havalı sanırım kullanılabilecek bir maşa bence kardeş manitou aldığına çok iyi etmişin çünkü manitoular çok sağlam maşalardır bende minute kullanıyorum çok memnunum rock shox ile değişmem inanki

3. nuriaktürk

nuriaktürk Onursal Üye

Seviye:
    agırlık olarak epey agır 2700 gr bendede aynısından var .
    hazır sen sorular sormuşken bende bir soru sorayım bu maşa hakkında.
    remote lock out sonradan takma sanırm aynı seyi bende kendimdekine takabilirmiyim.

4. günay

günay Forum Bağımlısı

Seviye:
    ağır ve yaylı bir maşa,kullanım alanı freeride olduğunu biliyorum,
    ayrıca merak ettiğim nokta;maşa hakkında hiçbir bilgi sahibi olmadan nasıl satın aldınız?

5. Ozan Güven

Ozan Güven Forum Bağımlısı

Seviye:
    Nuri abi seninki sanırım 130luktu bu 100lükte olabilir ki bende de 100lük olanından var dolayısıyla bi miktar daha hafif olması gerekiyor.
    Benim maşa için söyleceğim de oldukça sağlam bir maşa olduğu ve normal alışılagelmiş lock outlardan farklı olarak küçük ve yavaş darbelerdemaşa kilitli konumdayken yaylanıyor ancak sert darbelerde kilitli kalıyor buda güzel bir sürüş konforu sağlıyor okadar:)

Not: sanırım birde trance değil Trace modeli alt sınıf olarak da elit mi acaba??

6. nuriaktürk

nuriaktürk Onursal Üye

Seviye:
    ben ve bir kaç arkadas daha 120 lik diye biliyorduk ismini hatırlamadıgım bir arkadas çıktı 100 lük dedi sizin maşalar.ben maşanın üstündeki yazıya baktım trace elite 100 diye yazıyor maşanın üstünde artık kaçlıksa bilemiyorum.

dediğin dogru olabilir maşanın sol tarafında hava basma yeri var sanırım bizimkinde o yok o yüzdende olmayablir.

birde ben artık bu maşayı kullanmıyorum depoda bekliyor satılmayı veya eski bisiklete toplanmayı bekliyor.

7. Ozan Aydın

Ozan Aydın Forum Bağımlısı

Seviye:
    resim temsili resimdir orjinal resmi değildir

8. mustafa kırbıyık

mustafa kırbıyık Forum Demirbaşı

Seviye:
    nuri abi koldan lock out manitoulara sonradan takılabiliyor hatta üst modellerine spv bile takılabiyor.yani senin maşaya da koldan lock out takılabilir.yurt dışından getirtebilirsin.sana birisini tavsiye edeyim o senin işini görür.peter hegyi isminde bir arkadaş kendisi manitou maşa konusunda bir numaradır adreside thetransilvan@hotmail.com

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.