Satıldı Mongoose XC

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında ali tekintüre tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ali tekintüre

ali tekintüre Kıdemli Üye

Seviye:
    18 inch 46 cm kadro.

Geniş çaplı ve etli profilli (borular)dayanıklı kadro.Vuruksuz ve gönyesi tam.
    Entegre furş.ölçüleri:13*5*4,2*5 ve 1 1/8.,68mmBB (orta göbek),,27,2 sele b.,,disc+v-break.
    Efekt boya ile yaptığım boya su ve bezle çıkar,tekrar boyamak isteyene kolay iş.,sadece arka çatalların iç yüzünde su için efekt vernik var.
    Reba Team Dual Air maşa.(aynı boya)
    Byte kute carbon alu gidon 110mm.4 vida.,
    Guizzo carbon bar 560mm. 5derece.,
    M585LX hidrolik fren set,M07 padlar,RT96 XTR 160mm rotorlar center lock.
    M580LX vites kolları,M585LX göbekler 32 delik center lock,,Mavic 317 disc çemberler
    M582LX HT2 175mm 22-32-44 krank,BB70 göbek,,M563LX ön ak.
    M531Deore sgs arka ak.,,HG50-9 11-32 ruble,,KMC 5f xsp x9 gold missing link zincir.
    Sele bassano sensor max.s sele,,Kalloy 27,2*350mm sele b.,,Pro kelepçe,,ön iç cst ince s.2yama,,arka iç maxxis ultralight kalın s. yamasız.,,dışlar Tomahawk
    Herrmans mavi jant bantları,,SP ve SP41 dış kablolar,Plastiche Cassano silikon,hava kanallı,şeffaf,ergo elcikler,
    M520 pedallar,,Shimano mandallar,,vites tren telleri yeni..

Bütün parçaları 2009 da yurt dışından getirttim.2009 da 6ay 650km,2010 da 3ay 400km,bu sene haziranda boya yapıp tekrar topladıktan sonra 300km kullandım.Arazide genelde düz patika ve hafif engelli parkurlarda kullandım.50km kadar.
    Titiz olduğum için malzemeyi zorlamam.Ayrıca yıkamam silerim,iç paslanmayı önlemek için.Maşayı genelde alt limit basınçta kullandım,zaten kilom en alt sınırda.Pop loc ve kilitlemeyi kullanmadığım için çıkardım.
    Haziranda ön milin bilya ve greslerini değiştim.orijinal mil bulamadığım için kendi orijinal milini geri taktım.Arkayı sökemediğim için(kaset anahtarım hala yok.)sadece rotor tarafın bilya ve gresini yeniledim.
    Bence miller artık komple değişmeli.az ve titiz kullansamda fabrika ayarları çabuk sorun çıkarıyor.nemden ve çoğu zaman askıda durmasından dolayı nipel ve siyah tellerim komple paslandı,bakımda zımparaladım yine oluyor haliyle.Fakat akord hala çok iyi,onun için tellleri değişmedim.videolarımda net olarak durumları belli.
    Şu anda xc yarışa girecek ve sorunsuz sürüş yapacak durumda.Bu bisikletimi sevemedim ve ısınamadım,artık yol bisikletimi sürmek istediğimden satıyorum.

Ptt kargo,kapıda ödeme dahil 1500TL.Çok seyahat ettiğimden, denk gelirse kendimde elden teslim edebilirim.

Parça satışı ve takas yaparım.
    İstenirse ekstra foto ve video gönderebilirim.0543.428.78.74.

2. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Fotoğraf linklerinizde hata vardı .Düzenlenmiştir bilgilerinize......

3. ali tekintüre

ali tekintüre Kıdemli Üye

Seviye:
    Ferhat bey teşekkür ederim,iyi günler ve iyi sürüşler...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.