mondial elite 28" hybrid 470 tl ye sizce nasil ?

oz78tr

Üye
Tepki
10
Merhaba arkadaslar

1 hafta once bianchi espritimi sattım yerine 500 tl ye kadar citybike / hybrid bakiyorum,

Dikkatimi mondial elite cekti ozellikleride fiyatına gore iyi gibi ,

Bisikleti almadan once sizlerinde goruslerinden faydalanmak istedim

Bisikletci 13 kg civarinda agirlik var dedi , kendim baktigimda da sanırım o civarda agirligi var

(link)

Kadro 28" Özel Alaşımlı 6061 (Hardtail) Alüminyum Kadro
Ölçü Size 18" (45.7 cm)
Vites 24 Vites Shimano
Maşa Top Gun S 043 TBD Süspansiyonlu
Fren Tipi Ön-arka Alüminyum V Fren Seti
Jant Tipi Çift Katlı Siyah Uğur Alüminyum Jant 36 Jant Teli
Lastik CST 700 X42C (44-622)
Zincir KMC Z72
Hazne Joytech 8 Vites Hg Kaset Dişlilere Uyumlu Hazne Seti
Aynakol Prowheel 48 Diş Ayna Kol Seti

Scudo
Tepki
1
O kadar parayla gidip sokak hayvanlarını besle daha hayırlı gelir dostum. bahsettiğin ilana baktım aktarıcının modeli bile yazmıyor ne idiği belirsiz. 650 TL ye salcano city sport lar var bunun yanında rolls royce kalır diyim sana, aynı şekilde eve giderken bir beyaz eşya mağazasında mondial yol bisikleti görüyorum dışı seni ağlatır içi beni :) bisikletinde tüm komponentlerin shimano olmasını öneririm,Suntour maşa, "en az 8 li" shimano kaset göbek,shimano V-fren, shimano ayna kol,shimano fren-vites kolları, en az Acera aktarıcılar falan filan. Böyle bir bisikleti 650-750 TL civarında bir fiyata bulabilirsin alırsan pişman olmazsın,dönüp mondial e de bi daha bakmazsın.

Gokalp Gokmenler

Forum Bağımlısı
Tepki
348
Bisiklet
Giant
Mondial marka bisiklete para verilmez. Bencede Salcano'ya yönelmek daha mantıklı.

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Linki bir incelersen daha iyi randıman alabileceğin ve keyifle sürebileceğin modeller olduğunu göreceksin..:)

(link)

emrahozkan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.824
Bisiklet
Cube
geçen ay düz maşa salcano city sportu pazarlıkla 550 tl / 10 taksite kadar indiler, ben başka model aldım ama... bütçene uyar gibi bunu bir incele

oz78tr

Üye
Tepki
10
cok faydali bilgilendirmeler icin tskler bunu almaktan vazgectim bilindik markalarda arastiracagim :)