model marka tavsıyelerınız?

çaylak

Üye
Tepki
1
beyler 450 gecmıcek sekılde bı bmx almak ıstıyorum tavsıye edıcenız model ve marka lar varmı(flatland veya street). Salcano Evil b dusumuyorum yanı balayanlar ıcın kotu bı tercıh olur .

Scudo
Tepki
0
benım bısıkletım var satım sana istersen hem flad hem strest ıkısınede el verisli ilanım var ordan bakabılırsın bıısklete saygılar

çaylak

Üye
Tepki
1
hocam senın bısıkletı gordum acık konusuyum hasta oldum ama ben yazın bası veya ortalarına dogru alıcam malesef.o yuzdende model belırlemeye calısıyorum sımdıden yaz basına dugru hıc arastıramıcam öss sagolsun. ozamanda senın bısıkletı bı şanlı kapar.

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
bence bütçeni biraz daha arttır ve trek in güzel bmx bisikletleri geldi onlara bir gözatabilirsin

çaylak

Üye
Tepki
1
bedo hatırlarmısın benım ılk mjımda 150 cıvarı arıyordum sımdı 450 ye cıktım daha da dutceyı zorlayamam gozumu sevıyım. bıde yenı baslıcam ıcın fazla abartmak ıstemıyorum ama dandık bıseyde almak ıstemıyorum
bu arda nekadar zamanda bıseler yapıcak kıvama gelırım

çaylak

Üye
Tepki
1
nası ya herıler butun modellerı rampa ıcınmı yapılmıs?(%100 mu bu bılgı) ozaman malesef turkıye pazarında batarlar en azından sımdılık. senın tavsıye edıcen marka varmı?

Tepki
0
450 mılyona sıfır olarak bısıklet fazla bulamasında (kalitelisini) ama ikinci el baya bır marka bulabılırsın bence parana acımıyorsan moncoose veya gt kulan derım bunlarla sanatı cok ıyı ıcra edersın

çaylak

Üye
Tepki
1
bılıyorum 300 den bı 600 cıvarına kadar pek bı model ama fyatı artırdıkcada almam surem uzuyo.kalıtelı bısey alırsam ıkıncı el satarken de rahat ederım dıye dusunuyorum. umıt bısıklete bakmayı dusunuyorum sımdılık onlar hakında kotu bısey duymadım. ıkıncı elde satan cok yok be. bıde aldıktan 2 gun sonra bı arıza cıkarır dıye pek sıcak bakmıyorum

çaylak

Üye
Tepki
1
bu arada galıba yazdıngın marka mongoose ydeı nette baktım bırazda yurt dısındakı fıyatllar gayet uygun turkıyeden bu fıyatlara nekadar arırıyo olabılırler kı bu arada bu marklar flat uretmıyo galıba

Tepki
0
kardesım arkadasım abım ne kabul edersen artık moncoose fladlık bısıklet uretmıyor olurmu hıc hemde en krallarını uretı
benden sana tavsıye turk malı bısıklet alma elınde kalır ılerkı zamanlarda khe bikes de bulursan ıyı oluyor ıstanbuldaa satan vardı ben sana telefonunu yolarım bulursam ok mı konusursun

çaylak

Üye
Tepki
1
bıraz daha arastırınca bende buldum sıtenın bırınde modellerı arasında goremıyıce bende uretmıyo heralde dıye dırek yapıstırdım. valla bukadar arastırıyorum ama galıba bmxı almaya gıttıgımde modelı cebımdekı para belırlıcek turk malımı olur yabancımı ? tabı bı model bulamasam:(
sagolasın numarayıda bulursan super olucak be usta

Jr.BMX

Daimi Üye
Tepki
102
Ben mongoose flat suruyorum :) Gayette memnunum

seko123

Daimi Üye
Tepki
71
450 milyon bıraz az trek ler war bakırkoy metın bısıklette cok gusel bısıklet ozellıkle lastıklerıne we fren sıstemıne asık oldum nedense:D eger dusunuyosan 600 650 ye satıyor ama 450 ye zor arkadasım:(

çaylak

Üye
Tepki
1
usta farkındayım benım ıstedıgım aralıkta bısıklet yok gıbı butçeyı daha arttırmak ıstemıyorum sonuca bmx kullanmak cok kolay bı olay degıl beceremıyıp bısıkletı rezıl etme ıhımalım var. ıkıncı el pıyasıda pek parlak deyıl yanılıyomuyum.cok dandık bıseyde almak ıstemıyorum.turkyede yapılan bı ıkı marka mar turk malı onları dusunuyodum onlar hakındada pek parlak seyler duymadım nedrsın?.ne zok yıcem bılmıyorum ama alıcam( ıstedıgımı gibi bı bulsam)

Bmx_boy!..

Üye
Tepki
13
bence moncoose tavsiye ediyorum birde toys'urus da 145 e teach team var ondan al paranın yarısı cebine kalsın sen bakma adanalıya efsane_968@hotmail.com dan bağlan konusalım

çaylak

Üye
Tepki
1
msn le alakalı bı sorun yasıyorum en kısa zamnda baglanıca konusmayı cok ısterım bmx hakında bıseyler ogrenmek zor oluyo.teach team cok dandık oluyo sahsen gordum cıddı fıren sorunları var kadrosuda pek guven vermıyo. bıraz kalıtelı bısey alıp olyın tanını cıkarmak ıstıyorum(tabı bı sure acı çektıkten sonra) ümıt bısıklette bmx yapıyomus onlar ıcın nedersınız? bu arada cıdden 450 cıvarında hıc bmx yok galıba?