Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mobydick City Bike

Konu, 'Klasik Bisikletler' kısmında cihan yalçın tarafından paylaşıldı.

1. cihan yalçın

cihan yalçın Yeni Üye

Seviye:
    Terk edilmiş klasik bir bisiklet buldum bir apatmanın kömür deposunun kapısına kitlenmişti. Bisklette marka ibaresi olarak kadrodaki yıpranmış stickerlar vardı "Mobiydick" yazıyor. Apartman sakinlerinden sordum bisikletin sahibi bırakıp yurt dışına gitmiş ilgilenmemiş apartman sakinlerinin izniyle aldım biskleti
    birazcık bakım yaptım yürümesini sağlayacak kadar şimdi üzerinde istediğim değişiklikleri yapmadan önce bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum :)

Fotoğraf yükleyemedim :(

2. cihan yalçın

cihan yalçın Yeni Üye

Seviye:
    [​IMG][/url][/IMG]

3. cihan yalçın

cihan yalçın Yeni Üye

Seviye:
    [​IMG][/url][/IMG]

4. cihan yalçın

cihan yalçın Yeni Üye

Seviye:
    Bu mobiydickim :) bakılmamış değer, bilinmemiş bu halde bile sürüşü çok sevkli gidonunu ters çevirdim yol biskleti kullanıyormuşum gibi bir his veriyor ve de bu biskletle yokuş çıkmanın ayrı bir zevki var anlamış değilim kadrosu açıları buna yardımcı oluyor sanki :) üzerindeki lastiklerde "26x1.3/8" bir ibare var. Bu farklı bir jant tipinimi anlatıyor pek bilgim yok bilgi verebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim :)

5. Mustafa Sibik

Mustafa Sibik Yeni Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Hiç yoktan iyidir.26 janta çok yaygın olan 2x1.7 geniş lastik takıp kullanabilirsiniz.Önemli olan petal çevirmektir.Sevgi dolu selamlar.

cihan yalçın bunu beğendi.
  6. cihan yalçın

cihan yalçın Yeni Üye

Seviye:
    Mustafa bey bisiklet gerçekten zevk veriyor ağır ama hiç etkisi olmuyor gibi sürerken :) ben şuan konyadayım bisklet ailemin yanında silifkede ilk fırsatta gidip konyay getireceğim ve single speed tarzı yada egeğer çevirebilirsem klasik tur biskletine çevireceğim :)

7. Cmpgnl

Cmpgnl Kıdemli Üye

Seviye:
    Bende konyadayım ve bnmde buna benzer projem var :) konyada görüşmek üzre kolay gelsin.

8. cihan yalçın

cihan yalçın Yeni Üye

Seviye:
    Görüşrüz inşallah hakkı bey konyada bir arkadaş benim şans eseri gözüme takılan bir bisklet aldık çelik kadro acayip hahafifti :) güzel bir tur biskelti oldu

9. cihan yalçın

cihan yalçın Yeni Üye

Seviye:
    Mayıs ayında biskleti konyay getireceğim ve üzerinde çalışmaya başlayacağım inşallah :)

Şimdi merak ettgim ben bu bisiklete 28" jant takalbilir miyim ?

10. Doğukan Aksu

Doğukan Aksu Onursal Üye

Seviye:

Selam Cihan, bana mesajda atmıştın sanırım tekrar mesaj yerine konunun altından devam edeyim, bu bisiklete 28" teker seti takılamaz, takılamayacağı gibi üzerinde fazla emek harcamana da değecek bir bisiklet diyemeyeceğim. Minimum masraf ile ancak kullanılabilir hale getirip bakımlarını yapabilirsin.
    Sevgiler.