Mobese kamerasına takılan köpek kovalaması

Tepki
1
haha hakkaten sesli güldüm. komik ama hepimizin başına gelebilir, biri sokak köpeklerini denetim altına almalı özellikle gece etrafta insan yokken çok saldırgan oluyorlar.

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
arkadaşlar ,,,,

bu yukardaki köpeklerin sahipli olması lazım bi ulus düşününki sokaktaki köpeğine kedisine sahip çıkamıyor ondan vazgeçtim daha kendi insanına sahip çıkamıyor bu ülke,,,
bazen bende tv de haberlerde görüyorum bisiklet kazalarını sadece bisikletliler hata yapmıyor yayalarda yapıyor arabaları konuşmuyorum çünki bu ülkede trafikte karşısındakine saygı ve öncelik henüz sürücülerde gelişmemiştir ...
bazen bisikletli doğru davranıyor araç ona çarpıyor bazen bisikletliler kavşakta dönerken sağına soluna bakmadan dönüyor ve araç altında kalıyor ,,,iki kişi bisiklete biniyor ,,,bunlar hep eğitimsiz bi toplumun acı feryadlarıdır ,,,,
eğitim olmaz ise biz daha çok burda dert yanarız,,,,,,,,,,bu ülkede ,hatalardan ders alma diye bi olay olsa idi biz çoktan süper bi devlet olmuştuk asla hatalarından ders almayan bi ülkeyiz ve balık hafızalıyız çabuk unuturuz herşeyi........
bakın 1999 depreminde 20.000 den fazla ölü vardır bunlar bozuk yapılar içinde öldü , bozuk yapılara insanları mahkum edenler ve onlara satanlar kendi vicdanlarında hergün öleceklerdir ,,,,,,
ve bangır bangır geliyorum diyen istanbul depremine karşı herkez sus pus olmuş konuşmuyor yüzde 80 i kaçak bina olan bu istanbulun işi artık kısmete kalmış ,,,,ama deprem ne fakir tanıyacak nede zengin bi gecede herkezi saniye içinde helak edecek istatistiğe göre 500.000 ölü bu bir kıyamettir arkadaşlar 7.4 demek 25 km den istanbulu dozer gibi ezer ..............evet biz daha susalım hatırlamamak için bu gerçekten kaçalım ,,,,
eninde sonunda istanbul çok ağır bi darbe yiyecektir kalanlar ise şoktan kurtulamayacak uzun bi süre ,,,,
evet bunlar bize koymaz nasılsa türke bi şey olmaz zihniyetinde gidelim biz ,,,,,,,,,,son pişmanlık fayda etmeyecektir ,,,

Tepki
0
hem güldüm o bisikletli arkadasa hemde üzüldüm. benide gecen gece saat 2 de köpek kovaladı hemde bayagı bı kovaladı korkudan adımı bile unuttum ya :).

Tepki
21
Arkadaşlar eğer köpek kovalarsa; köpekle göz teması yapmayın, heyecanlanmadan sakince yolunuza devam edin. Biraz kovalar sonra bırakır peşinizi.

Tepki
66
@Kudret Kurtcebe

Tamamen katılıyorum. Kudret Bey, umarım birkaç zaman sonra, "ben size söylemiştim" demezsiniz... ama maalesef bunu demeniz birhayli olası.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisikletle direğe toslayan arkadaşımıza geçmiş olsun. Köpekler yolda bazen gerçekten başa bela olabiliyorlar; yürürken bile...

Ben daha çok en arkadan koşan köpeğin zoraki kovalamasına güldüm. :)

Boş yolda motora toslayan arkadaş da ayrı bir komikmiş :)

Fatih Toraman

Forum Demirbaşı
Tepki
744
İsim
Fatih
Bisiklet
Amoeba
Acaba arkadaşımız direğe çarpıp düştükten sonra köpekler ne yapti :D

OMER AYYILDIZ

Daimi Üye
Tepki
211
@Fatih Toraman

Köpekler:

Eleman kötü düştü kafasını da çarptı görev tamam
en iyisi biz kaçalım topuk beyler...

demiş olabilirler :D :D

Tepki
11
26. saniyedeki motosikletli arkadaşıma içim acıdı yalnız..
Tali yoldan çıkan dikkatsiz sürücü mü yoksa, "Katil" mi desem bilemedim.

-Paşa-

askssy
Tepki
579
Bisiklet
Specialized
küçük sarı minibüse bayıldım ya:)

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.040
İsim