Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

MNG Kargo

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Enes Kılıç tarafından paylaşıldı.

1. Enes Kılıç

Enes Kılıç Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Arkadaşlar kargo için mng kargoyu kullanmamanızı tavsiye ederim:boese157: . Aynı gün aynı saatte Adana'dan mng ile İzmir'den aras kargo ile kargo yollandı adresime. aras kargo ertesi gün öğleden önce elime ulaşırken Mng kargo 2 gün sonra akşamleyin gelmiş ve ben evdeydim. aşağı inip baktım kağıt bırakıp gitmişler.:boese157: Delirdim resmen.:boese157: bildiğim ne kadar dua(!) varsa okudum arkalarından............

2. oyaa

oyaa Aktif Üye

Seviye:
    gerçekten çıldırtan bir durum ancak bütünüyle kargo şirketine mal etmemek gerek.sorun yaşadığınız şubeyle iletişim kurmanızı tavsiye ederim.mng kargo belki bir kere kullandım, nasıldır bilmem ama örneğin aras kargo rizede tam bir facia.yurt içi kargoyu kullanırım yıllardır, hiç bir sorun yaşamadım ama geçen haftalarda bir paketimi kaybettiler, tokattan geliyordu.büyük ihtimalle sorun da samsun bölgeden kaynaklandı, ortalık karıştı vs.
    yani bu gibi sorunlar maaalesef yaşanabliyor, sorunu genellemeden önce şubeyle, genl müdürlükle iletişim kurmakta fayda var bence.eğer tavırları hala ayıcaysa, o zaman veryansın edebiliriz.
    iyi seyirler

3. cedrick41

cedrick41 Bisikletkolik

Seviye:
    izmittede ups iyi değil arkadaşlar 4-6 gün arasında değişiyor kargo gelmesi istanbuldan birde yurtiçi kargo en güzeli burda dün ver istanbuldan bugün elinde!

4. Hakim Arslan

Hakim Arslan Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    allah belasını versin mng nin ..............................................................................................................................

5. Bora

Bora N/A

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Ben de gonderilerimde narpost'u kullaniyorum..Uygun fiyatlara ertesi is gunu kapi teslimi yapiyorlar.Su zamana kadar forum ici satislarda 10-15 kez kullandim, bi sorun cikmadi.