"Mısır'da KATLİAM Var!"

BF Okuru

Üye
Tepki
1
@tuna karahan

doğru,
marshall yardımı tank top tüfek geldi ,sonra yedek parçalarına para verdik ,döviz kaybı, kendi silahlarımızı ,a dan z ye üretme durumu ,dışarıya daha az bağımlı olma tabi teknolojik açıdan ...

Scudo

Çağlayan

Forum Bağımlısı
Tepki
890
iyi geceler arkadaşlar,

yarın malumunuz iş var,kask takmanız (kaskını takmayanlar için) ve trafiğe dikkat etmeniz dileğimle..

The Ertuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
315
@tuna karahan

Burak Turna mı? Hemde 900 den az takipçisiyle... Hiç sanmıyorum :) Amaç aklınızda şüphe kalmasın :) Manipüle konusuna gelince neredeyse her cepheden haber alıyorum. Ve faha Burak Turna'nın yanıldığını görmedim ve gerçekten çok yönlü bir kişi... Lozan konusunda bahsettiğim bölümün detaylarını tam bilmiyorum. Dediğim gibi kitabında bunlara bol bol yer vermiştir. :)

Tepki
43
Bisiklet
Corratec
@Murat çınar

ne türküm ne de müslümanım ben! bu ne yahu! bisiklet forumu mu, ku klux klan falan mı? türk ve müslüman olmadığım için şimdi siteyi terk mi etmeliyim; yoksa külliyen ülkeyi mi terk edeyim? belli bir seviyenin üstünde zannettiğimiz biz "elit" bisikletçiler; yoksa şoven,ırkçı ve dinci miyiz? tüylerim diken diken halen :eek:ha:

• Beğen
Tepkiler: akifberkant

The Ertuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
315
@FIRAT EMRE KARAMUTLU

Orada 2000 den fazla masum insan katledildi. Eğer buna yüreğiniz acımıyorsa ne diyeyim...

Tepki
43
Bisiklet
Corratec
@Ertuğrul

okuduğunuzu gerçekten anladınız mı? gözlük falan lazımsa halledelim! ne ilgisi var mısırdaki olaylarla yazdıklarımın? şakamı bu gece gece ya! :evil:

• Beğen
Tepkiler: akifberkant

The Ertuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
315
@FIRAT EMRE KARAMUTLU

Bu konun başlığını okudunuz mu? Merak etmeyin zaten gözlük kullanıyorum ben... Alakasına gelince kendiniz söylemişsiniz Türk ve Müslüman olmadığınızı... O açıdan yazdım. Bence sizin bir Türkçe dersine ihtiyacınız var isterseniz halledelim?

akifberkant

Forum Bağımlısı
Tepki
1.566
Bisiklet
Salcano
@Ertuğrul

Bazı insanların çok derin tarihçi, stratejist ve dünya büyüğü politikacı olmaları beni şaşırtmıyor artık;yine onların ömürlerine okudukları kitap sayısının iki el parmağını geçmemesi de,

yine onların davul gibi seslerinin çok çıkıp içlerinin boş olması da..

Not: FIRAT EMRE KARAMUTLU, siz yorumunzda haklısınız ve sizden bmaruz kaldığınız cevap adına özür diliyorum.

Tepki
43
Bisiklet
Corratec
@Ertuğrul

hahahahahahahaa.. türkçe'yi mi öğreteceksiniz bana? 12 yıldır türkçe öğretmem için devlet maaş veriyor bana.. gergindim ama hakikaten güldürdünüz beni.:D konunun başlığı ilgimi çekti diye 3. sayfaya kadar okuyup gelirken, ilk mesajımın üstünde alıntıladığım 'ibretlik' mesaja istinâden yazdım..eğer mesajımı okusaydınız(!) anlardınız. sizin gibi insanlar için kendinizden olmayan, yani türk ve müslüman olmayanların ölümü sorun olmasa da; benim için önemli. ben ölen insanın ne olduğuyla ilgilenmem. ölen insandır. mısır'daki durum da ortada: kimlerin halkın üzerine ateş açtığı, hangi hükumetlerin mısır'da, suriye'de, libya'da kimleri nasıl desteklediğini ve bu desteklerin kaç cana mâl olduğunu da biliyorum. aynı hassasiyeti geçen ay sizin ve benim ülkemizin sokaklarında hunharca öldürülen 5 gencecik fidan için gösterdiniz mi? ha yoksa onlar türk ve müslüman değil miydi? pardon, unutmuşum..