Mısır Kahire Orkestrasının daveti ile gitmiş olduğum konserden ufak bir keman solom

KMCPro

Forum Bağımlısı
Tepki
311
İsim
Kadir KAMACI
Bisiklet
Diğer
Her yıl Dubai'de düzenlenen Global Village adlı fuar organizasyonunda ülkemizi temsil eden müzisyenlerden biri olarak ortadoğunun neredeyse tüm büyük solilstlerinin hem sahne hem albüm kayıtlarına eşlik eden ve 40 kişiden oluşan bir orkestra olan Mısır Kahire Orkestrasının fuarda vereceği konsere orkestra maestrosunun beni dinlemesi üzerine keman solosu yapmak üzere davet edildim.
Benden onların tarzında solo yapmamı istediler ve bende yapmaya çalıştım video görüntüleri amatör kamera ile seyirciler arasında çekilmiş olması nedeni ne çalındığı anlaşılmadığı için doğrudan mix masasının kayıdını alarak video yaptım umarım beğenirsiniz...

Kanal D Üsküdar'a Giderken adlı dizinin jenerik müziğinde yaptığım solodur...

Scudo

Atahan Eker

Daimi Üye
Tepki
461
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Uzun yıllar sahnelerde elektro gitar çaldım fakat bu ezgiler hep etkilemiştir beni. Çaldığımız sert parçaların arasına doğaçladığım bu tarz sololarla epey eğleniyorduk. Ben çok beğendim başarılarının devamını dilerim.

• Beğen
Tepkiler: KMCPro

KMCPro

Forum Bağımlısı
Tepki
311
İsim
Kadir KAMACI
Bisiklet
Diğer
Çok teşekkür ederim arkadaşlar saolun var olun Atahan kardeşim distortion keman çalıyorum bazen sentez gruplarında hard değil tabi :) Hotel California gibi düşün :)

Rehavet

Daimi Üye
Tepki
102
mustafa sayan ı dinlerken aldığım keyfi aldım
başka var mı ?

• Beğen

Çağrı Soylu

Forum Bağımlısı
Tepki
686
Bisiklet
Focus
Tebrik ederim çok güzel :)
Müziğe kıymet verilen, diğer ülkelerdeki gibi düzgün bir şekilde para kazanılabilen bir kariyer olsaydı lisedeyken kabul edildiğim konservatuara giderek ben de profesyonel müzisyen olacaktım. Hep içimde ukte kalmıştır. Şimdi amatör olarak devam ediyorum ve TED Senfoni Orkestrası'nın trompet grup şefliğini yapıyorum :)

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
kadir dostum başarılar dilerim,bisiklete değer veren müzisyenler olarak müziğe devam ve pedallamayada devam.

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.299
Bisiklet
Salcano
Kadir Bey başarılarınızın devamı dilerim. Ben Ali Cihat Aşkın'ı severek dinlerim, keza Farid Farjad'da aynı. İnşallah daha güzel yerlerde sizi görürüz.

• Beğen