mirraco mu gt mi ?

gt - mirraco

• Toplam katılım
    56
Scudo

timur41

Aktif Üye
Tepki
283
@bmx.46

Sözde El Centro alyodun ama nodlu bi evil b bi slammer bi option lafta adamsın kardeşim msn den de engelleyerek bişe yaptığını sanıyorsan artık sen nası bi adamsın anlamıyorum oke mi kardeşim hade...he bide senin bisikletin olsa nolcak olmasa nolucak çünki sen hava için biniceksin bmx e oke ;)

dask-

Aktif Üye
Tepki
58
neyin pesindesiniz hala mirracomu gt mi:D:Dherkes kafasına göre bmx alsın milletin kanına giriyosunuz yok iyi yok bu kötü:Dflatland yapcak adam gt nin hangi modeli alıcağını bilir bilmiosada önceki konulardan öğrenir:dmirracoyla flat yapmaya calısan cok gördük alayı cok pisman..street yapcak git mirraco al gt ninde street modeli var güzel ama söz konusu flatsa gt zone değişilmezdir paran varsada khe ni getirtirsin millete atarsın havanı..herkese saygı

bmx.46

Daimi Üye
Tepki
209
lan bu timur hkk abinin versiyonu onun laflarını bana sölüo salağa bak yaa sen kendini ne sanıyosan anlamadım zaten adam değilsin engellemedim direk sildim msn konuştuğum adamlar var sen adam değildin sildim ;)............nerden bilion hava için binceğimi anlamadım......

bak verceğin cevabıda söliim:.......bmx alcak olsaydın hsareket için çok tan alırdın

timur41

Aktif Üye
Tepki
283
bende vAr slammer zate adam akıllı konuş ilk önce adam ol sonra karşıma çık millete şun ual b böle şunu alma bu böle diğecene kadar git bi bmx al ...HAde Yol al Hakkı abi kadar iyi birini daha görmedim oke .Onuda istediğim kadar savunurum hade yol al adamı dinden imandan çıkartma

13erktan

Forum Demirbaşı
Tepki
329
arkadaslar tartısmıya qerek yokk oylama belli neyin kavqasını yapıonuz berabere kalmıstır arkadasımızda 2008 gt zone almaya karar wermıs hyrlı olsn diyip qecinn tartısmaya qerek yok

dask-

Aktif Üye
Tepki
58
kavga gereksiz diil kavga sayesinde herkes rengini belli edio;) aralarından biri atılmıcak diosun kimmiş o ortaya bi ... atıosun bari temizlede millet kokusunu cekmesin