Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mirraco EDit bi göz at kesin ...

Konu, 'BMX' kısmında dorkan332 tarafından paylaşıldı.

1. dorkan332

dorkan332 Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Arkadaşlar ben mirraco edit bisiklet alıcamda street olup olmadıgını bilmiyorum street değilmi bide peg takılabilir ve pro değilmi mirraco ? Yani pro bir bisiklet ? Birde mor beyazın fiyatı nedir hiç bulamadımda :S Yardımcı olursanız mutlu olurum .. :) http://www.mirrabikeco.com/bikes_detail_13.php

2. altungorkem

altungorkem Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    aradığın renk hkk bmx'te vardı, fiyat olarak 1300 tl. HKK BMX'e gayet güveniyolar. Bu arada hakkını vermek lazım gayet zevklisin renk konusunda :)

Henüz hiç bmx alma şansım olmadı uygun fiyata bişeyler bulabilirsem bende alıcam inşallah :) Bu arada bmx'lerden anlıyosan "mongoose capture" sence iyimidir ? direksiyonu 360 derece ve hatta fazlasıyla döndürebileceğim birşeyler lazım. 600 tl miktarda param var ancak 250 daha katar ömürlük bulurum belki ümidiyle zorluyorum imkanlarımı :(

3. Engin ATAL

Engin ATAL Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Mirraco Edit , Trek bayiilerinde 390 € yani buda TL bazında en fazla 1.000 TL yapar diye düşünüyorum. Almadan önce araştırma yapmanızı şiddetle tavsiye ediyorum çünkü bazı yerler fahiş fiyatına satıyor :) Ayrıca sadece Mirraco ile kısıtlı kalmayın :)

Emre Sertkaya bunu beğendi.