Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi mirraco blend 1L bi yardım :)

Konu, 'İkinci El BMX Bisikleti - Yedek Parça' kısmında blackpars tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. blackpars

blackpars Yeni Üye

s.a beyler ben mirraco blend 1L çok hoş geldi sizce bu bisiklet nası olur dengesi ağırlı vs. nasıl bi bisiklettir bi bilgisi olan varsa paylaşsın mümküğnse :D yani benim çok hoşuma gitti fiyatına da baktım €289 yani şu anki fiyata göre 508ytl fln yapıo bi yardım :D:D bide türkiyede bunların sıfırından varmı getirttirmeye kalksak ne kadar a patlar yani siz anlarsınız nese uzattım

işte bisiklet bu

2. sec0

sec0 Yeni Üye

Seviye:
    fıve star la bi farkı yok sanki türkiyede var :S

3. cakhiy

cakhiy Forum Demirbaşı

Seviye:
    zaten arkadaşım fivestar mirraco ürünüdür. onları türkiyeye taşıyan markada trekdir.bu blend parçalarını türkiyede satanı bilmiorum.yurtdışından getirtmen lazım bütçen varsa türkiyedeki en ii imkan sanısam 600 ytlye gt almak. ama bütcen 600 ytlyse. sana yardım edebilecek daha ii arkdaşalr vardır.ve malesef de bu ürünler bizim ülkemize gelince fiyatları 150-200 euro artıyor.malesef imkanın varsa elle birine getirtmek.yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

4. pedro

pedro Yeni Üye

freedom da var galatasaray lisesinin karşısı sahibi hakan five star var tek renk kaldı siyah

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.