Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Mionix avior 7000 gaming mouse -sifir-

Konu, 'Bisiklet Dışındaki İkinci El Ürünler' kısmında Mustafa Kocabaş tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Mustafa Kocabaş

Mustafa Kocabaş Forum Demirbaşı

Seviye:
    Yurtdışından alınmıştır, ihtiyaç dolayısıyla zararına satılıktır. Fiyat 200TL
    Bir kere deneyip kutusuna geri koydum. SIFIRDIR.
    Piyada bulunan en iyi optik sensör olan ADNS-3310'a sahiptir. Roccat Kone Optical ve Steelseries Rival'daki sensörlerin yenisi ve gelişmişidir. Benzer bir sensörü Razer Deathadder de kullanır. Optik kesinlikle Lazerden üstündür, basit bir google araması ile teyit edebilirsiniz.
    9 tane programlanabilir ve makro atanabilir tuşu vardır.
    Renk ayarından istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz, milyonlarca renk ve yanıp sönme, renk geçiş modları vardır.
    Özellikle yazılımı çok güçlüdür. Mouse'un her türlü ayarını kolayca değiştirebilirsiniz. Her türlü makroyu ayarlayıp istediğiniz tuşa atayabilirsiniz.
    Ergonomik özellikleri
    Hafiftir. Özellikle benzer bir mouse olan deathadderdan çok daha hafiftir ve ele daha iyi oturur.
    Küçükcedir, çok küçük de değildir.
    "Ambidextrous" yani her iki el ile de kullanılabilir.
    Tuşların konumu çok güzel ve tıklaması çok hoş.

Kısaca piyasadaki en iyi oyun farelerinden biridir. Razer Deathadder'dan kesinlikle daha iyidir. Yabancı sitelerden uzun araştırmalar sonucu bu farede karar kılmıştım ama kullanmak bana değil yeni kullanıcısına nasip olacak.
    Acil satılması için zararına sattığımı belirteyim. Dolar da yükseldi, bu fiyata böyle fare bulunmaz şu an.

Mionix Avior 7000 Ambidextrous Gaming Mouse
    MIONIX AVIOR 7000 First Impressions/Review
    Amazon.com: Mionix AVIOR 7000 Ambidextrous Optical Sensor Mouse: Computers & Accessories

[​IMG][​IMG]

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.