Mini-Maraton: İstanbul-İznik-İstanbul

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
Yarın sabah 06:00'da ilk maratonumuza çıkıyoruz. Ben ve forum üyelerinden ahunsal, iki kişi. Beylikdüzü/İstanbul-Yenikapı/İstanbul-Yalova Merkez-Orhangazi-İznik-Orhangazi-Yalova-Yenikapı-Beylikdüzü yapmayı planladık. 190-200 kilometre arası bir mesafe olacak.

27 vitesli standart MTB'lerimizle yapacağız. Yanımıza sudan gayrı hiçbirşey almıyoruz.

Daha önce benim 141, arkadaşımın 150+ rekoru var.

Yarını sene çıkmadan yapmayı istediğim 250+ için hazırlık olarak görüyorum.

Feribotta başka bisikletçilerle karşılaşırsak bisiklet geyiği karşılığında çay ısmarlarım. :p

Bu tarz her denememde tavsiyelerini ve iyi dileklerini esirgemeyen Mustafa Abi'ye (İçdağ) ve Fatih Abi'ye (Athletic) teşekkür ediyorum.

Hayırlısı olsun. :)

Scudo

hkn

Aktif Üye
Tepki
463
Yarınki maraton tur için başarılar dilerim.
Nacizane önerim turda mesafeye fazla odaklanmadan, sadece sporun tadını çıkarın, gerisi kendiliğinden tamamlanacaktır.

HakaN

• Beğen
Tepkiler: tayfur

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
@tayfur

Sadece haftasonları çalışıyor olmanın kötü tarafıda bu işte... İnsanlar tur ve gezileri haftasonu yapıyor ve ben katılamıyorum... Başırılar Tayfurum iyi pedallar...

• Beğen

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
Teşekkürler Hakan Abi ve Hasan, daha önceden duyuru yaparak ya da MSN, PM vs ile habreleşerek uygun günler belirleyebiliriz. Bu seferki ilk deneme mahiyetinde olacak.

trinity72

Forum Demirbaşı
Tepki
362
Valla Tayfur bende tebrik ederim....Olayı asmıssınız gibi gorunuyo...Bi dahaki sefere bende bakıyım bakalım 1 gunde kac km yapabiliyorum...merak ettim bak simdi...

100'u gectigimizi biliyorum ama...Kusuruna bile takarım simdi ben...:):):)

• Beğen