Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mini kış turumuz

Konu, 'Şehirlerarası Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında c.turhan tarafından paylaşıldı.

1. c.turhan

c.turhan Aktif Üye

Seviye:
    Üç dört gündür Trakya'yı etkisi altına alan tipi ve sert poyrazın yerini güneşli ve sakin bir havaya bırakmasını fırsat bilerek haydi bisikletlere komutu veriyoruz. Üstelik Hava sıcaklığı kaç gündür -5 in üzerine çıkmamıştı Oysa bu gün öğle vaktine doğru dışarıdaki derece sıfırı göstermeye başladı.:) sıfır derecede başlayan gidiş dönüş 30 Km'lik turumuz kaç günlerdir bisikletten uzak kalmanın heycanıyla başladı. Yolda Rahman'ın lastiklerinin cisinden kaynaklı bir kaç küçük kayma :eek: dışında kötü bir olay yaşamadık. Umurça Köyü Göleti donmuştu. Esen sert rüzgarlar tarlalarda ve yolun çoğu kısmında karı temizlemiş, yer yer garip ve ilginç şekiller halinde bazı yerlere yığmıştı. Dönüşte gün batımının güzelliği tekrar -3 lere düşen sıcaklığı unutturuyordu Soğuğa rağmen güzel bir mini tur olmuştu. Eve dönüş yolunda sanırım Rahman'da ben de artık kışları daha fazla bisiklete binmek için sessiz birer karar almıştık...

gokhan erdogan, memre ve Murat CER bunu beğendi.
  2. Murat CER

Murat CER Onursal Üye

Seviye:
    özlediğim görüntüleri ofisime taşıdın, sağolasın abi..

aldığınız kararı, baahr gelmeden uygulayın sık sık derim :)

teşekkürler..

3. tayfur

tayfur Onursal Üye

Seviye:
    çok güzel resimler.

4. Barbaros

Barbaros Forum Bağımlısı

Seviye:
    Süper manzaralar. Güzel gezi olmus. Pedalınıza sağlık...

5. mazhar

mazhar Kıdemli Üye

Seviye:
    Enfes fotoğraflar... Özellikle günbatımandaki uzaktan çekilmiş olana bayıldım.
    İnsanı gaza getiren hareketler bunlar,tebrik ederim.

6. noktalivirgul

noktalivirgul Forum Demirbaşı

Seviye:
    pedalınıza sağlık bizim gibi ofis bisikletçilerinin imrenerek izlediği görüntüler :D Allah bizlerede nasip eder inşallah.

7. huseyinsak

huseyinsak Aktif Üye

Seviye:
    Çok güzel bir gezi olmuş. İstanbul'da da böyle güzel yerler olsa keşke...keşkkkeee

8. c.turhan

c.turhan Aktif Üye

Seviye:
    Tüm olumlu yorumlara ben de teşekkür ederim. Büyük kentlerde bisiklete binmenin sorun ve sıkıntılarını ben de 16-17 yılını Ankara'da geçiren biri olarak çok iyi biliyorum. Yine de bu koşullara direnmek ve zorlamak gerekiyor. Bisikletçiliğin özü de bu değil mi zaten. En dik bulduğumuz yokuşları tırmanırken,en uzak bulduğumuz uzaklıkları ulaşılır kılarken de hep kendimizi ve koşulları zorlamıyor muyuz sanki. Bisikletçi hep direnen, kendisi ve çevresi ile yarışan kişi değil midir?
    Her kese çok selam...

Süleyman Şatır bunu beğendi.
  9. Turhan Evci

Turhan Evci Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bu sene kış ayları gerçektende çok soğuk geçmeye başladı, bunun yanı sıra ağırlaşan hayat şartları nedeniyle her taraf gaspçılar ve tinercilerle doldu.
    İstanbul'da bütün günümüz iş yerinde artan zamanımızda yollarda geçtiğinden dolayı geceleri bisiklete binme keyfimizi paylaşamaz hale geldik.
    En son bir akşam keyifle pedallarken önümde yalpalayarak giden 5 kişiden biri ansızın dönüp kolumdan tuttu. :boese157:
    Haliyle hareket halinde olduğumdan var gücümle aksi tarafa yatıp pedal gücümü artırdım. O sıra burnumu çok keskin tiner kokusu geldi. :Skull-175
    Ve çocuktan kurtuldum ama bu sefer de sol tarafımda bulunan arkadaşımın poposuna girmiş oldum. :mad:
    Neyse ikimizde hemen toparlanıp o mekandan uzaklaştık.
    Havalar biraz daha ısınsada, hareketlerimizi kısatlamayan türden giyinerek yine keyifle pedallasak :)
    Yani kısacası sizin turunuza çok imrendim. :)

10. mahir türköz

mahir türköz Yeni Üye

Neyseki bizim tuzla da o derece sacma sapan insanlar yok.Güvenlik anlamında rahatız,Ancak tuzla nın dezavantajıda dışa fazla açık olmaması, yine tüm bunlara deger tuzla da yaşamak.Fotograflar ve gezi biharika darısı bizimde başımıza.