Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

milli takım

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında canyon tarafından paylaşıldı.

1. canyon

canyon Forum Demirbaşı

Seviye:
    arkadaşlar şu an türk yol bisikleti milli takım kampı alanyada imiş hiç resim bilgi aktarıcak olan arkadaşlar yokmu kamptan görüntüler olsun video çekimleri olsun haberdar olsak çok iyi olur burda paylaşsak vardır inşallah resim çeken yada haberi olan arkadaşlar başarılar diliyorum milli takıma

Fatih Ertörün bunu beğendi.
  2. mustafa şirin

mustafa şirin Üye

Seviye:
    sanırım 2 şubatta yol yarışı varmış onun için bulunuyorlar siınavlarım yüzünden ıspartadyım ayın 20si gibi alanyada olacam bende girmeyi düşünüyorum:rolleyes:
    bol bol resim çekecem paylaşırım

Ali AKTAŞ, Fatih Ertörün ve canyon bunu beğendi.
  3. canyon

canyon Forum Demirbaşı

Seviye:
    çok iyi olurya bizler biziklet sever olarak burdan takip ederiz inşaallah başka arkadaşlarda ilgilenirse burda yayınlansa esimler bakarız

4. ahmet ozgen

ahmet ozgen Onursal Üye

Seviye:
    şubat başında tüm kategoriler yol yarışı var alanyada ben perşembe günü orada olacağım inşallah.bu yarışta yarışmayacağım kütahya takımı olarak gençler ve yıldızlar gideceğiz.geçen seneki alanya yarışının fotoğraflarını forumla paylaşmıştım bu senede öyle olacak.bomba fotoğraflar çekeceğim.bekleyin millet.:)

5. Fatih Ertörün

Fatih Ertörün Bisikletkolik

Seviye:
    Bu yıl konya selçuklu belediye sporun da kapanmasıyla, özellikle takımlar arası mücadeleden bahsetmek çok zor olacak.Selçuklunun kapanmasıyla sporcuların Konya Şeker Spora transfer olduğu ve Konya şeker sporun bayağa bir güçlendiği görünüyor,Brisaspor da buna cevap vermek adına takımına Nazım Bakırcıyı aldığını tahimn ediyorum.Ama sezon boyu çekişme olursa sadece bu iki takım arasında olur.
    Benim ve Yalın Seylanın sporu bırakmasıyla güç kayben takımımız İzmir Bisan spor da bu rekabette bu yıl yerini alması zor görünüyor.
    Açıkçası, büyükler kategorsinde 3 sporcusuyla yarışları tamamlayan takım en kötü Türkiye 3.sü olacak.

Ali AKTAŞ ve canyon bunu beğendi.
  6. coşkun ayaz

coşkun ayaz Kıdemli Üye

Seviye:
    Alanyadaki yarışın yeterince duyurulmadığı ve bilinmediği kanaatindeyim.
    Böyle yarışlar öncesinde ulusal basında duyurulsa ne iyi olurdu.

7. canyon

canyon Forum Demirbaşı

Seviye:
    kardeşim benim eline sağlık güzel yazmışsın bak nuriyi tanıyorsundur o şu an süper idman yapıyor bisan adına koşuyor biliyorsun ortalıklarda gözükmüyordu sordum soruşturdum adam alanya yarışına hazırlanıyormuş biliyorsundur nuri acar eski sporculardan o yaşta hem geri başladı hem helal olsun evet çekişme belki az olucak ama bence bu yarış baya bir konuşulucak gibime geliyor inan antalya takımı süper idman yapıyor havva ların güzel olması bir yana bu sene antalyada iyi gene hep iyilerdi sonuçta ne bilim işte az daha ilgi alaka bekliyor bisiklet sporu bence inşallah özlenen o günlere kavuşulur

8. canyon

canyon Forum Demirbaşı

Seviye:
    reklam lazım reklam medyayı ilgilendiren olay bu medyadan sağlam tanıdıklarımız olsa süper olucak ya arkadaşlar yokmu tanıdıklarınız az yönelsinler şu bisiklet sporuna ya burda konuşulanları az dışarıya ulaştırmayı başarabilsek çok güzel olucak

9. Fatih Ertörün

Fatih Ertörün Bisikletkolik

Seviye:
    Valla Antalyanın bisiklet spouyla ünlü Konya ilimizden artık pek aşağa kalır yanı yok.Çok sporcu var Antalyada her kategoriden. :)

Malesef aynı şeyi İzmir ili için söylemek mümkün değil,İzmir'de şuan Mustafa Gülerden başka yol bisikletçisi yok; kaldı ki Mustafa da zaten 1.5 sene evvel kendini emekliye ayırmıştı,şimdilerde gene başladı ancak onun da işleri başından aşkın bir yandan iş yaşamı bir yandan spor..

Nuri Acarı da çok iyi tanırım 2007de beraber koştuk onunla, eşine az rastlanır bir bisikletçi oldukça güçlü(sprinter) bir bisikletçi, keşke onu herkes tanısa bilse. :)

canyon bunu beğendi.
  10. canyon

canyon Forum Demirbaşı

Seviye:
    evet haklsın ultralex antalyada bir kulüp daha açıldı toplam 3 kulüp oldu yeni açılan kulüp kepez belediyesi yol bisikleti takımı sadece büyükleri yetiştiriyor faliyet varda duyan bilen yok gene ucu tanıtım reklam medya faktörü

11. tecadisk

tecadisk Kıdemli Üye

Seviye:

resimleri ve bilgileri bisiklet federasyonunun resmi sitesinden aldım bu arada kendi adıma federasyona bir özür borçluyum galiba bu sefer ki resimlerde takım malzemeleri eksiksiz gözüküyor bizim forumda yazdıklarımızı mı takip ediyorlar acaba diye düşünmedim de değil hani!!

sporcu kardeşlerimize şimdiden başarılar...

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Genç, Yıldız Erkek ve Bayan Milli Takımları Alanya Kampı Başladı
    Federasyonumuzun 2008 yılı faaliyet programı doğrultusunda gerçekleştirilen Genç, Yıldız ve Bayan Milli Takım kampları 21 Ocak 2008 tarihinde başladı. Antrenör Cenk TUFAN yönetimindeki Genç Milli Takım ile Mutlu ERÇEVİK yönetimindeki Yıldız Milli Takımları Alanya Alaiye Otel'de kampa girerken, Büyük Bayanlarda Antrenör Tuncer SALİHOĞLU ve Genç Bayanlarda Hakan KIPIK yönetimindeki bayanlarımız ise Alanya Hedef Otel'de çalışmalarını sürdürüyor.

12. ali_gülcan

ali_gülcan Kıdemli Üye

Seviye:
    Foruma kampta olduğumdan dolayı giremedim.Kısaca bilgi vermek gerekirse
    Milli Takım Kampı Alanyada Alaiye otelde 09 ocak'ta başlayıp 22 ocak'ta sona erdi.Niğde Demirkazık kondüsyon kampının ardından yapılan Yol Hazırlık kampı başarılı şekilde sona ermiştir.Kamp süresince geçilen toplam 1350 km.Elimdeki bazı Fotoğrafları sizlerle paylaşmak isterim.
    eh birde kendi fotografmı koyayım:) yokuş antremanı sonrası milli takımımızın masörü zakir baba ile beraber

canyon ve ahmet ozgen bunu beğendi.
  13. ahmet ozgen

ahmet ozgen Onursal Üye

Seviye:
    ali gülcan a paylaşım için teşekkürler fotoğraflar çok güzel.Alanya yarışında görüşmek üzere

ali_gülcan bunu beğendi.
  14. canyon

canyon Forum Demirbaşı

Seviye:
    teşekür başarıları olamnı dilerim yarışta ali gülcan bike07

ali_gülcan bunu beğendi.