Midilli (Lesvos) Adası Türk Yunan Bisiklet Turu 3 ve 4.Günler

omer yildiz

Forum Demirbaşı
Tepki
15
@dagci_gezgin

Sevgili Dostum
Konu Forum Cafe taşınmış ve herkes son derece uzgun.Şu andan itibaren biz hasankeyfe,Bergamaya nasıl destek vermişsen,o yabanilerin ayıbını örtmeye çalışmalıyız.Buda Turk ulusuna ve bisiklet dostlarına düşüyor.

Artık bu noktadan başlayalım.Öldürebilirlerdide.Bunada şükür.

Scudo

omer yildiz

Forum Demirbaşı
Tepki
15
@mathcup

Sanamı düştü tasası?Bu nasıl laf...

Seni forum yetkililerine söyler boyle her yere burnunu sokmanı önlerim.Onlar kaç yaşında insanlar.Terbiye vermek sana mı düştü?

Özür dile insanlardan.

omer yildiz

Forum Demirbaşı
Tepki
15
Sabahın bu saatlerinde zevkle izlenecek bir gezi.Ahhh o uzo sahnesi olmasaydı:D

Agzınıza saglık.Benden butun kalbimle AFİYET OLSUN;YARASIN demek gelir.
Tam mevsime uygun insanın içini gıcıklayan hemen bisikletlerinizle planlar yaptıracak bir gezi.Doya doya dostluk kokan,insanı tema alan bir gezi.

Bu geziyi sizde izleyin çünkü daha fazlası var.

hgy

Üye
Tepki
90
İbrahim,

Yine döktürmüşsün. Eline kalemine sağlık.

Gezilerin vakanuvisi(Belgeselci anlatımcı) olarak senin her tura katılman gerekir.

Sevgilerimle,

İbrahim Yurtseven

Forum Demirbaşı
Tepki
1.370
İsim
İbrahim YURTSEVEN
Bisiklet
Specialized
Şu Yunanistan'ı, özellikle batı trakya kısmını gezmeyi çok isterdim. Bir türlü cesaret edemiyorum. Dil bilmem, yol bilmem. Kaybolurum erhalde. :) :) Yok yok bana göre değil memleket dışına çıkmak. Sizin turlarınız bana yetiyor.
Haşlanmış bacak yarışması bencede çok hoş olmuş.:D :D Ayrıca UZO sofrası ve kadehi. Size herşey yakışıyor. Tebrikler... Teşekkürler...

ibrahim Kızılkaya

Daimi Üye
Tepki
1.009
@İbrahim Yurtseven

Selam adaşım..
Valla o dil problemi bende de var. Bu nedenle benim de hayalimde olan pek çok yurtdışı rotayı ertelemek zorunda kalıyorum. Yolu buluruz sorun olmaz da, insan pedal bastığı coğrafyada yöre insanıyla iletişim kurmak o yöreyi ilk ağızdan öğrenmek te ister. Genel ihtiyaçlar açısında, turun daha da keyifli olması açısından da dil çok gerekli.. Bu nedenle ufak ufak İngilizce öğrenmeye çalışıyorum..
Anadoluda bir laf var bilirsin " Susayan öküz suyu bulur"derler.. Bulacağız bir çözüm İyi bak kendine adaşım..

ibrahim Kızılkaya

Daimi Üye
Tepki
1.009
@Aytekin Erzan

Sevgili Aytekin dostum..
Senin yaptığın faaliyetlerin yanında esamesi okunmaz bizim yaptıklarımızın.Ama yüreğimizdeki bisiklet sevdamız yollara düşürüyor bizi de her defasında..

Kemal Faruk Doğan

Daimi Üye
Tepki
360
Ayaklarınıza sağlık :) 1. ve 2. günler de dahil muhteşem bir gezi. bunu bir önceki konudada belirtmiştim :) Önceden hiç tanışmamış insanlar sanki yıllardan beri birbirlerini tanıyorlarmış gibi arkadaşlık ediyorlar yardımlaşıyorlar bu bisiklet dünyasında :) Süper...

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Sevgili İbrahim,

Midilli gezinizin son günleri de ilk günleri kadar eğlenceli geçmiş.

Midilli den ayrılırken hissettiğiniz burukluğu satır aralarında hissettim.:(

Ege nin böldüğü milletler yerine , Ege nin birleştirdiği milletler olabileceğimizin kanıtı işte bu geziniz.

Katılan herkesi tebrik ederim.

Selamlar

ibrahim Kızılkaya

Daimi Üye
Tepki
1.009
@Kemal Faruk Doğan

Selam Kemal Faruk kardeşim..
Senin de söylediğin gibi bisiklet ortak payda olunca,daha önceden hiç tanışmayan insanlar yıllardır bir aradaymışçasına yakınlaşıyorlar.. Bu sporun güzel yanlarından biri işte bu.. Teşekkürler

ibrahim Kızılkaya

Daimi Üye
Tepki
1.009
@leicam9

selam Leicama9
Çok teşekkürler.Gerçekten güzel bir turdu. En güzel yanı ise dostlarla bir arada ve bize çok ta yabancı olmayan bir coğrafyada pedallamaktı tabii ki..

Rikoenriko

Daimi Üye
Tepki
397
İbrahim Bey,
Sizi yürekten kutluyorum. Açıkçası bu programı kaçırdığıma yanıyorum.
Bu yıl Ağustos ayında 3 arkadaş bizde midilliden baktığınız karşı kıyıda 4 günlük Gökçeada - Bozcada - Asos - Akçay - Ayvalık güzelgahında bir tur yaptık.
Linki aşağıdakidır.
Yine Aynı grup 2011 in baharında niye karşı kıyı (LESVOS) da tur yapmıyoruz diye iç geçiriyorduk. Ben bu linki diğer arkadaşlarımla paylaşacağım. Ölmez Sağ olursak bahara aynı turu bireysel girişimlerimle yapacağım. O dönemde bu keyfi tekrara yaşamak isterseniz sizide aramızda tecrübeli bir rehber olarak görmeyi çok isteriz. Ancak destek olursanız mutlaka turun planlaması sırasında sizden destek isteyeceğim.
Şimdiden teşekkürler Benim mail adresim
birol.akturk@aegon.com.tr
gerçekleştirdiğimiz turun linki
(link)
Sağlıkla kalın.
Saygılarımla.

ibrahim Kızılkaya

Daimi Üye
Tepki
1.009
@Rikoenriko

Sevgili Birol.. Öncelikle özür diliyorum yanıtım için..Gözden kaçmış nasılsa.. Gerçekten de güzel bir turdu Midilli turu.. Verdiğin linkten sizin turunuzu da inceledim..Sizin tur da çok güzel olmuş..Fotoğraflar da çok güzel..Özellikle Gökçadayı çok severim ben..Turunuzun fotoğraflarını incelerken pek çok anı çağrıştırdınız bana.. Teşekkürler..
Bu ekiple Lesvos turu mükemmel olur.. Kesinlikle koşullarınızı ayarlayın ve gerçekleştirin derim ben.
Benim katkım olacağını düşündüğünüz her noktada seve seve katkı koyarım..
Çok isterdim sizlerle turlamayı fakat büyük bir turun hazırlıklarındayım şu anda..İki ay sürecek bir tur var önümde.. Görüşebilmek dileği ile..Sevgiyle kalın..

ibrahim Kızılkaya

Daimi Üye
Tepki
1.009
@Kemal Faruk Doğan

Çok çok teşekkürler Kemal Faruk kardeşim..
Seninle Karadeniz turu yapacağız mutlaka..Merak etme unutmadım..:)

Doğu Avrupa turumuz için son 7. güne girdik ..

(link)

(link)