Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

mideyi ve boğazı üşüttüm bu şekilde bisiklete çıkılır mı ?

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında Ufuk Yılmaz 45 tarafından paylaşıldı.

1. Ufuk Yılmaz 45

Ufuk Yılmaz 45 Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaşlar ben geçen hafta atletsiz koşup soğuduğum için üşüttüm.Daha önce de 4-5 kez böyle oldu.

1 haftadır midem düzelmiş değil göğüsleri üşüttüğüm için boğaza da vurdu.Boğazımda mikrop var ama herhangi bir halsizlik yok.Bugün 30km sürdüm dağ bisikletimle.Acaba bu şekilde bisiklete çıkmam da bir sakınca olur mu ve bunu düzeltmem için ve de bir daha yakalanmamak için neler yapabilirim ?

2. Cem Şentin

Cem Şentin Bisikletkolik

Seviye:
    Yerinizde olsam midenizi sıcak tutacak çorba içer ve rahatsızlık geçene kadar bisiklete binmezdim. Bu arada atletsiz koşmamanız yararınıza.

Ufuk Yılmaz 45 bunu beğendi.
  3. ali bayrak

ali bayrak Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    ben bir ara ben de yapıyordum lakin boğazlarım 2 kat daha fazla şişiyordu.antibiyotik alıp dinlenmenizde yarar var.geçmiş olsun

4. Kerem Demirel

Kerem Demirel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bir kere vücudu saran forma edinmeniz gayet yararlı olur terlemeye pek olanak vermez.Havanın çok sıcak ve rüzgarında ateş gibi estiği vakitler hariç formanın içine garanti olsun diye çok bol olmayan atlet yada bisikletçi dükkanlarında satılan içliklerden alabilirsiniz bir sorun yaşamadım şu vakte kadar.