Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

microshift yol bisikleti parçaları...

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında ilyasss tarafından paylaşıldı.

1. ilyasss

ilyasss Forum Bağımlısı

Seviye:
    arkadaşlar microshift yol bisikleti parçalarının kalitesi nasıldır? shımano sistemle uyumlumudur? fiyatları oldukça uygun fakat kalitesinden şüpheliyim.9lu fren vites kolu alıcam fiyat oldukça uygun.shımanoya göre sora kolla aşağı yukarı aynı fiyat.fakat almaya değermi kullanılırmı acaba?
    kullanan ve tecrubesi olan arkadaşlar bana bu marka hakkında ve ürünlerinin kalitesi ve performansı hakkında bilgi verebilirler ise çok iyi olacak;)
    herkese iyi forumlar

2. Önder Tarım

Önder Tarım Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Shimano sistemle uyumlu diye biliyorum çünkü buradaki bazı yol bisikletlerinin Shimano ve microshift karışımı toplandığını gördüm.Ne kadar kalitelidir bilmiyorum birkaç kere arkadaşımın bisikletinde denedim.Fena değildi ama Shimano'ya göre fazla sert geldi bana.Tabi dediğim gibi benim kullandığım çok kısa bir süreydi ve ilk dikkatimi çeken bu olmuştu.Vites geçişleri falan kötü gelmedi ki zaten bunun farkını bizim anlayabilmemiz o kadar kolay olmasa gerek.Onun dışında Tayvanlı bir üretici olduğunu ve gayette geniş bir ürün yelpazesi olduğunu biliyorum,ayrıca bazı ürünleri de gerçekten çok hafif.Bazı yabancı forumlarda hafif bisikletler toplanırken tercih edildiğini gördüm birkaç kere.

ilyasss bunu beğendi.
  3. ilyasss

ilyasss Forum Bağımlısı

Seviye:
    arkadaşım verdiğin bilgiler için teşekkürler... ben 9lu kol alıcam microshiftin kolları çok uygun yani 8li sora fiyatında.onun için yani biraz bu kol cazip geliyor 9lu tiagrayla arasında 2 kat fiyat farkı var...hem vites geri dçnüşü için soradaki gibi düğme ve diğer modellerdeki gibi kol ikiside var bu kolda...mutlaka vardır forumda kullanan yada tecrübesi bilgisi olan.sora yada tiagrayı aratmayacaksa okadar para vermeyip bu modeli alcam..

4. Cycleone

Cycleone Forum Bağımlısı

Seviye:
    Yurtdışındanmı getireceksin yoksa Türkiyede bunlardan satan bir yer varmı?

5. Raven_35

Raven_35 Onursal Üye

Seviye:
    Yurtiçinde de satılıyor.Türkiye ve yurtdışı fiyatları aynıdır.

6. Cycleone

Cycleone Forum Bağımlısı

Seviye:

İnternette resim dışında pek bilgi bulamadım.Bunlardan satan bir mağazanın linkini yazabilirmisiniz.