Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Michelin Pro4 Service Course Lastik

Konu, 'Tekerlekler' kısmında muratcolakoglu tarafından paylaşıldı.

1. muratcolakoglu

muratcolakoglu Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Michelin Pro4 Service Course Lastik kullananların görüşlerini yazmalarını rica ederim.

Ersin savaş bunu beğendi.
  2. Mert DOLUEL

Mert DOLUEL Aktif Üye

İstanbul / Bahçelievler-Çalışlar / Büyükçekmece -
    Seviye:
    Merhabalar, bahsettiğiniz marka ürün modelini bilmiyordum biraz önce konu başlığını görünce dikkatimi çekti ve yardımcı olmak isterim,

Ben de yaklaşık 2 ay olacak Michelin'in TR'de olmayan bir ürününü getirttim, ebat olarak sizin ki yarış tipi oluyor sanırım ama benim aldığım 26 X 2.00 ölçülerinde Michelin Pilot Sport HD Protek adlı bir model, beklediğimden oldukça iyi bir ürün çıktığını belirtmek isterim, semi - slick tarzda, yağmur tahliyesi yönünden başarılı, asfalt kullanım, gece sürüş güvenlik için yanaktaki yansıtıcılar vb.,

Normal şartlarda yine asfalt kullanıma yönelik Schwalbe Marathon serisinden kafamda bir kaç model belirlemiştim fakat değişiklik olsun ve denemek adına bir arkadaşın yardımı ile Almanya ebay üzerinden bu üründen bir çift edindim, ne marka olursa olsun lastik illaki bir şekilde patlayacaktır fakat bu lastik patlama yönünden koruma katmanına sahip olsada Schwalbe Marathon serisine nispeten biraz daha yumuşak etli gibi, fiyat yönünden ise hemen hemen gümrük vergisi sonrası ülkemizdeki fahiş Schwalbe fiyatları ile aynı seviyeye geldi,

Sonuç olarak sizin aradığınız ürünün ülkemizde olup olmadığın bilemiyorum fakat kendi edinmiş olduğum üründen yola çıkarak Michelin ürünleride oldukça başarılı ve tatminkar, pişman olmazsınız diye düşünüyorum.

brnalkn ve muratcolakoglu bunu beğendi.
  3. Raven_35

Raven_35 Onursal Üye

Seviye:
    Bir arkadaşımda var bu lastiklerden.Pro 3 Grip'ten %16 daha hızlı imiş ıslak zeminde.Acaba reklamı kadar iyi mi?Göreceğiz.Biraz kullanacağım.Yorumlarımı paylaşırım.

Bu da Michelin Pro 4 reklamı:

Cem Coşkun bunu beğendi.
    Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 4 Ocak 2015
  4. Ersin savaş

Ersin savaş Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Konu baya eski ama ben de merak etmiştim bir ara. Fikri olan var mı?

5. Uğur Can S.

Uğur Can S. 13. Gezegen

Adı:
    Uğur Can Saraçoğlu
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Bu lastikleri 4 5 ay kadar kullandım.
    Yoldaki performansı çok hoşuma gitti. Fakat dayanıklılık konusunda benim için çok zayıf kaldı. Sakatlığım nedeni ile uzun süre bisiklet kullanamamistim 600 700 km yi anca gördü lastikler yanaktan küçük bir darbe sonucu açıldı. Şimdi Rubena Phoenix e geçiş yaptım. Ultra light sınıfında 185 gr bir tanesi lastiklerin. Pro 4 lerden daha hafif. Incelemeleri hoşuma gitti ve 250 km kadar yaptım 3 4 günde performansı suan gözüme girmiş durumda

pilot bunu beğendi.
  6. İsmail ATALI

İsmail ATALI Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    akıcılık muhtesem, yol tutus muhtesem, ıslak zemın saka gıbı muhtesem , fren ve durma muhtesem , vıraj performans muhtesem, surus keyfı muhtesem , dayanıklılık zayıf ortanın arası ))..cıllop asfaltta sur benı nazlıyım oyle bozuk yollar benı hırpalar ,e-5 e cıkar benı ucmak ıstıyorum dıyen bır lastık )) su an bısıkletımde bolca cızıgı mevcut, ıkı cam kesıgı var .Kesıklere araba lastıgı yaması taktım ıcerden sorunsuz gıdıyor..2000 km yı gormustur ,yuzey erımesı tatmın edıcı boyutarda.Yok gıbı bırseyç.performasnından bı sey kaybetmedı...rıskı olan ama cok keyıflı surusu olan bır lastık. bogaz sahıl ve kadıkoy pendık sahıl bozuk ve yamalı bol yarıklı olan asfaltlarda kullandım genelde..gulu seven dıkenıne katlanır dedırten bır lastik )))

Son düzenleme: 12 Temmuz 2015
  7. clubber

clubber Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bende Michelin Pro4 kulanıyorum. Şu ara satın almak için bakınıyorum ama 700 x 25 ebadını ancak çok yüksek fiyata bulabiliyorum. Çok mu satılıyor yoksa üretimde sıkıntı mı var anlamadım.

8. adnan

adnan Yeni Üye

Adı:
    adnan teker
    Seviye:
    pro 4 service course grip yeni çıkan bir lastik. Normal service course den %20 daha dayanaklı %30 daha patlama direnci daha yüksek. 300 km kadar kullandım. en ufak bir iz yok daha yeni belki ama yol tutuşu herşeyden önce çok harika aynı zamanda yuvarlanma direncide düşük. patlama konusunda genelde asfaltta sürsemde cam ve taş parçaları yok değil ve daha patlama vs olmadı. kullandıkça göreceğiz fakat şimdiden herkese tavsiye ederim.

Kazuya ve ercst0rm bunu beğendi.
  9. ercst0rm

ercst0rm Forum Bağımlısı

Adı:
    Ercüment
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    continantal grandprix 4000 s ll ile hangisini alacagima dair arastirma yaptigim lastiktir , contiyi bulmak zor olmadi asagi
    yukarı birbirlerine yakin lastikler su anda conti gp 4000 s ll 700x25 kullaniyorum ve memnunum

10. volkan Öz

volkan Öz Forever Young

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    2012 de yazan adam 3 pro4 5 tane conti 4000 s II parçalamıştır herhalde...

ercst0rm bunu beğendi.
  11. adnan

adnan Yeni Üye

Adı:
    adnan teker
    Seviye:
    Contilerde tabi ki guzel. Hatta onceki serilerden dolayi micheline pek guvende yok fakat bu grip ve endurance modeli turkiyede pek farkedilemedi bence. Daha dayanikli ve yuvarlanma direnci dusuk lastikler.