Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Michelin Country Rock Dış Lastik ve Michelin İç Lastik Takımı

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında Sin tarafından paylaşıldı.

1. Sin

Sin Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Merhabalar. Bisikletimde 2000km'dir Kullandığım Dış Lastiklerim İç lastikleriyle beraber Satılıktır. Tutuşu ve ıslakta su tahliyesi çok yüksek lastiklerdir. Kar veya çamur olmadığı sürece asla sorun yaşatmadan yola tutunur. Çok bir aşınması yok, ciddi bir yarılma patlama hiç olmadı. Arka lastikte arazide bir iki kez ağır fren yaptığım için aşınma var fakat oda endişe edilecek bir düzeyde değil. ufak tefek cam, diken, tel gibi şeylerden bir kaç kez patladı. toplamda 6-7 yaması falan var ki 2000km patlak korumasız şehir arazi demeden kullanılan bir yol için uygun bir sayıdır(işin erbapları iç lastik başına 10 yamaya kadar kullanılabileceğini söyler).

Çok iyi kondüsyonda olduğuna emin olabilirsiniz. Daha bir 3-4 bin km yuvarlanacak düzeydedir lastiklerim. Lastiklerin tanesinin ağırlığı 560gr, iç lastik ağırlığı 200gr'dır. Detonator ile arasında yaklaşık 100gr var. Ondan daha iyi tutuş ve taşıma kapasitesi olduğunda aradaki farkın çok önemli olduğunu düşünmüyorum. Tur lastiği olarak rahatça kullanılabilir. Taşıma kapasitesi lastik başına 95kg'dır.

Şehir Çanakkale.
    Kargo alıcıya ait, komisyonu öderseniz get açarım.

Lastiklerin sıfırının tanesi 60-70 lira seviyesinde(bknz.erdoganlarbisiklet.com), iç lastiklerin sıfırının taneside 25tl'dir. Sıfır takım 170tl'ye geliyor. Ben takıma 90tl istiyorum.

satıldı. kilitlenebilir.