Miche Excite jant seti hakkında

Rüzgar Inoğlu

Daimi Üye
Tepki
123
Bisiklet
Salcano
Konu kirliliği yapmamak adına başka bir konuda sordum ama gören, cevap veren olmayınca yeni konu açtım. Forumda arattım, istediğim cevabı bulamadım.

Bir arkadaş miche excite jant seti almış ancak 10 lu olduğu için kendi 8li sistemine uyduramamış. Çok uygun fiyata ben alacağım. Miche excite jant seti nasıldır? Bilgisi, tecrübesi olan varsa aktarabilir mi? Bisikletimde şu an ön quando göbekli, arka noname göbekli jant seti var. Biraz sıkıntılar çıkarmaya başladı. Ben bisikletimi asfaltta günlük 20 km ya da hafta sonları 100kmlik gezilerde kullanıyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.

Scudo

3rsin

Daimi Üye
Tepki
194
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
miche yaklasik 100 yillik italyan markasi. ozellikle jant setleri ve gobekleri cok iyidir, 700c jant kullaniyor olsaydim ilk 3 tercihim arasinda olurdu. excite giris seviyesi jant setidir. suan kullandiginiz jant setinden cok daha iyidir. yaklasik 2000gr agirligi ile "agir" olsada gunluk kullanim icin uygundur, giris seviyesindeki jantlarin hepsi bu agirlik seviyesindedir. on ve arkada 28 jant teli ile kilolu kullanici icin ve bozuk yol sartlarinda uzun sure sorun yasamayacaginiz bir settir. bildigim kadariyla miche excite 8/9/10s icin uyumludur. arkadasiniz da 8s var ise buna uygun spacer kullanmasi lazim. yurt disi fiyati da 70 ile 120$ arasindadir.