Michal Kwiatkowski'nin Milan San Remo galibiyeti Strava kaydı =/

uguryilmaz144

Forum Bağımlısı
Tepki
2.755
İsim
Uğur Yılmaz
Bisiklet
Mosso
Sagan atağını yaptı, peletona 15 saniye fark taktı, arkasındakileri finish'e kadar taşıdı. Ve arkasında yatan adamlar sprintte Sagan'ı zar zor geçebildi. Sagan'ın domestiği olsaydı ya da 2-3 saniye geç sprinte başlasaydı kesinlikle Sagan etabı alırdı.

Scudo

Tüfekci

Aktif Üye
Tepki
95
İsim
Mustafa
Bisiklet
Carraro
Sagan büyük sporcu klasik hamlesini yaptı son kmlerde atağı çekti ama daha önemlisi Alaphilippe, Kwiatkowski ye bu yarışı armağan etti. Çünkü Sagan kaçarken yakalayan Alaphilippe ve arkasında zar zor tutunan Kwiatkowski sonrasında saganı Kwiatkowski 1 kez değiştiriyor ama alaphilippe hiç değişmiyor yani amiyane tabirle arkada yatıyor. Yarışı izlerken ben şunu anlamadım madem 3. olmak sana yetiyor neden arkanda adam taşıyorsun ya da neden kaçanı kovalıyorsun sonrada sprintte geçemeyeceğin adamlarla son kaçışa kalıyorsun. Kwiatkowski bu kıyağı karşılıksız bırakmamıştır diye tahmin ediyorum.

Nabız ve Güç durumları Kwiatkowski nin son kaçışa kadar çok güzel yattığını gösteriyor sky yemeği iyi hazırlamış, alaphilippe de güzel servis etmiş.

Sagan burada tuz biber olmuş, ama Sagan ın da farklı bir senaryo ile kazanması muhtemel değildi.

Ozan k.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.738
Bisiklet
KTM
@Tüfekci geçen sene de kiwi atak yapmıştı ve sagan takip etmişti sonra da kiwi yorulunca sagan solo gidip yarışı almıştı. Dışarıdan bakılsa kiwi resmen domestik gibi davranmış dersin ama işte bazen iyi hissedersin atak yaparsın başkalarının işine yarar, yapacak çok şey yok.

Nigga

Daimi Üye
Tepki
337
İsim
Özkan
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Cyclocross